Domē – ārkārtas sēde 4

Vēlā piektdienas pēcpusdienā uz ārkārtas domes sēdi pulcējās Alūksnes novada deputāti, lai lemtu tos jautājumus, ko pirms nedēļas paši neiekļāva augusta domes sēdes papildu darba kārtībā.

Beidzot tika ieviesta arī skaidrība par to, vai mazajiem bērniem pirmsskolas grupiņa būs Jaunannas pamatskolas telpās vai atdzīvinās likvidētās Annas skolas ēku. Deputāti nolēma izdalīt 1266 latus Jaunannas pamatskolai otra pirmsskolas pedagoga algošanai, kurš strādās Jaunannā.

Kultūras, izglītības un sporta jautājumu komitejas vadītāja Sandra Zeltiņa uzsvēra, ka šobrīd lētāk ir paplašināt pirmsskolas grupas darbu Jaunannā, tomēr uz nākamo mācību gadu noteikti jādomā arī par Annu. “Ņemot vērā pašreizējos dzimstības rādītājus, kad Annā gadā piedzimst tikai četri pieci bērni, tur varētu domāt, piemēram, par rotaļu grupas atvēršanu,” sacīja S.Zeltiņa.

Sēdē nolēma no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem izdalīt 1650 latu Alūksnes vidusskolai pirmsskolas grupas remontam, 1869 latus – Alūksnes tautas nama remontam, 2700 latu pašvaldības SIA “Ievedne” tehniski ekonomiskā pamatojuma izstrādei ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas rekonstrukcijai Annas pagastā. Nolēma arī, ka Alūksnes novada pašvaldība ar 30 latu līdzfinansējumu piedalīsies karjera izveidē zemes gabalā “Vārpas 6” Annas pagastā kopā ar SIA “Rubate” un slēgs sadarbības līgumu, nosakot, ka SIA “Rubate” nodrošinās pašvaldības ceļu remontdarbus ar drupinātās grants maisījumu bez atlīdzības. 

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 6.septembra numurā

Komentāri 4

piemaksa

Un direktorei piemaksās, ka šī vāķīs arī pirmsskolas grupu?
Vai izbrauks uz lētāko variantu - gribi strādā, gribi - nē.
Tikai neviena skolas direktoram amata aprakstā nav ierakstīta atbildība par bērnudārza grupām.
Dome varētu°tomēr par šo jautājumu padomāt un stimulēt direktoriem papildus pienākumu veikšanu.
Cik ietaupīja, neatverot Annā grupu?
nu tad šos "Ietaupītos " līdzekļus piemaksāt tiem , kas to velk par paldies.

pirms 10 gadiem, 2010.09.08 16:04

kāpēc kultūras nams jāremontē? vai tad tur notiek kādi pasākumi arī?

pirms 10 gadiem, 2010.09.06 19:34

Ilgi gan būs jāgaida, līdz varēs izlasīt - līdz 6. februārim:)

pirms 10 gadiem, 2010.09.06 15:17

Vietējās ziņas