Foto: Mediju diena Alūksnē

Alūksnes Kultūras centrs 31.oktobrī organizēja Mediju dienu reģionālo laikrakstu pārstāvjiem, ļaujot iepazīt rekonstruēto Alūksnes Kultūras centru Alūksnes ezera krastā un tā plašās, mājīgās telpas, bagātīgo kultūras pasākumu piedāvājumu un jauno Uzņēmējdarbības atbalsta centru, kam mājvieta arī ir Kultūras centrā.

Žurnālistiem no "Ziemeļlatvijas" (Valka), "Vaduguns" (Balvi), "Dzirksteles" (Gulbene), "Alūksnes Ziņām" un "Malienas Ziņām" bija iespēja apmeklēt gan dažas no ievērojamākajām Alūksnes vietām un apskates objektiem - ugunsnovērošanas skatu torni, gājēju tiltu, Pilssalu, Alūksnes muižas parku - gan aplūkot Alūksnes Kultūras centra plašās telpas. Tās izrādīja Alūksnes Kultūras centra direktore Sanita Bērziņa, pastāstot par centru, atbildot uz jautājumiem un vienojoties par turpmāko sadarbību.

Noslēgumā mediju pārstāvjiem bija iespēja Lielajā zālē vērot apvienības “Pannas teātris” monoizrādi “Bruņota un bīstama” ar aktrisi Zani Daudziņu skatītāju pārpildītā zālē.

Žurnālisti atzina, ka Alūksne ir ļoti skaista pilsēta, par ko parūpējusies gan daba, gan šeit dzīvojošie un strādājošie cilvēki, un mājup devās ar domu par to pastāstīt arī saviem lasītājiem. 

Vietējās ziņas