Gaida pagastu ierosinājumus

Alūksnes novada tautsaimniecības komitejas darba kārtībā pirmdien atkal bija jautājums par klaiņojošo suņu problēmu Alūksnes novadā.

Šoreiz tika izskatīts Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Alūksnes iecirkņa iesniegums par klejojošu suņu problēmu novadā un to uzbrukumiem iedzīvotājiem. Tāme ir, naudas nav

Ieskicējot, ko pašvaldība pēdējā laikā darījusi problēmas risināšanai, Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova iepazīstināja deputātus ar pašvaldības aģentūras "Spodra" direktores Ilonas Mironovas iesniegto tāmi, lai izveidotu patversmi Alūksnē, Ošu ielā.

"Tāmē ir paredzēta štata vieta šoferim, palīgstrādniekam un veterinārārstam. Pārspīlēti apjomīgas tāmes ir iesniegtas īpašuma Ošu ielā sakārtošanai - telpu remontam par 42 378 latiem, jumta remontam par 23 000 latu. Patiesībā īpašums nemaz nav tik sliktā stāvoklī, lai prasītu tik apjomīgus finanšu ieguldījumus, turklāt notvertos suņus un kaķus pašlaik esam iecerējuši izvietot tikai daļā telpu. Savukārt tāmes iesniegtas, lai labiekārtotu visu īpašumu," stāsta J.Čugunova.

Viņa norāda - lai radītu vietu, kur izmitināt klaiņojošos dzīvniekus, pašlaik pašvaldībai "Spodrai" vajadzētu iedalīt kaut nelielu naudas summu, lai sāktu nepieciešamākos darbus.

(Vairāk lasiet 18.augusta "Alūksnes Ziņās")

Vietējās ziņas