"Ghetto Alianses" sāks darbību arī Alūksnē

Trešdien, 23.aprīlī, valstī lielākā jaunu cilvēku kustība Ghetto Games svinīgā ceremonijā oficiāli deva startu savu reģionālo pārstāvju apvienībām - Ghetto Alianse. Visas vasaras garumā, Ghetto Alianšu ietvaros 14 Latvijas pilsētās un ciemos tiks realizētas teju 100 sporta aktivitātes, tādejādi vasaras periodā aktivitātēs iesaistot desmitiem tūkstošu jauniešu. Par to informē “Ghetto Games” menedžere Gunta Lipiņa.

Menedžere stāsta, ka Ghetto Alianses rīkotās aktivitātes, kas šogad paredzētas teju 100 pēc skaita, norisināsies Balvos, Jelgavā, Vecumniekos, Limbažos, Gulbenē, Sabilē, Olainē, Valmierā, Ozolniekos, Jēkabpilī, Siguldā, Ķekavā un Rēzeknē. Alianses ir paredzējušas realizēt tādas sportiskas aktivitātes visas vasaras garumā kā ielu basketbols, florbols, futbols, volejbols, regbijs un skeitparka sporta veidu sacensības.

“Ghetto Alianse ir īpaša ar to, ka šo pasākumu rīkošanas iniciatīvu pilnībā uzņemas vietējie jaunieši. Savukārt, Ghetto Games iesaistās tieši tik daudz, lai sniegtu padomu un "turētu roku uz pulsa", lai pasākumi notiktu labākajās Ghetto Games tradīcijās. Ganarī, ka Alianses idejai notic arvien vairāk un vairāk jaunu cilvēku, tādejādi iesaistoties savas pilsētas un ciema vides veidošanā, un stiprinot viņu apziņu, atbildības sajūtu par vietu, no kuras nāk,” atzīst Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans.

Vairāk par Alianšu kalendāru un aktivitātēm: www.ghettogames.lv/alianse un www.draugiem.lv/ghettogames

Ghetto Games sešu gadu laikā kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību valstī dažādās sportiskās aktivitātēs iesaistot ap 50 000 dalībnieku un sekotāju. 6. sezonā kopumā notiks 160 pasākumi visā Latvijā. Visas vasaras garumā tiks rīkoti lielāki un mazāki Ghetto Games izbraukuma turnīri.

Vietējās ziņas