Glābšanas darbu un ugunsgrēku statistika no 7.jūlija līdz 14.jūlijam Alūksnē


Sestdien, 12.jūlijā plkst. 20:49 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Alūksnes novada Liepnas pagasta Liepu, ka deg saimniecības ēka. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka deg vienstāva saimniecības ēkas jumta konstrukcijas un guļbaļķu karkass 90m2 platībā. Ugunsgrēku dzēst pirmie ieradās Liepnas ugunsdzēsības formējums trīs cilvēku sastāvā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 23:10. Ugunsgrēka iemeslus noskaidros Valsts policija. 


Svētdien, 13.jūlijā plkst. 17:47 saņemts izsaukums, ka Apē, Avotu ielā noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka vieglā automašīna ietriekusies kokā. Ar hidraulisko instrumentu palīdzību ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja divus cietušos no avarējušas automašīnas un nodeva mediķiem. 


Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no 12.jūlija plkst. 6.30 līdz 14.jūlija plkst. 6.30, kopumā saņemti 118 izsaukumi, dzēsti 57 ugunsgrēki, veiks 51 glābšanas darbs, bet 8 bija maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos izglābti 3 cilvēki, viens cilvēks gāja bojā.

Vietējās ziņas