Iepriecina ar Ziemassvētku saldumu paciņām

Pirms svētkiem Alūksnes novada pašvaldība sarūpējusi Ziemassvētku saldumu paciņas tiem visa novada iedzīvotājiem, kas sasnieguši 80 un vairāk gadu vecumu, kā arī pagastos dzīvojošajiem invalīdiem kopš bērnības. Kopumā Alūksnes novada pašvaldība sagādājusi 950 Ziemassvētku saldumu pakas.

Alūksnes novada Sociālā dienesta vadītāja Regīna Kalniņa norāda, ka Ziemassvētkos pašvaldības sarūpēto sveicienu saņēma arī tie 80 gadus vecie un vecākie novada ļaudis, kas pašlaik dzīvo sociālās aprūpes centros „Alūksne” un „Trapene”. Savukārt Alūksnē dzīvojošajiem invalīdiem kopš bērnības svētku paciņas bija sarūpējusi SIA „Virši A”. Alūksnieši kopā ar saldumu paciņu saņēma arī dienas aprūpes centra „Saules stars” audzēkņu gatavotas svētku atklātnītes.

Saldumu paciņas Alūksnē dzīvojošajiem vecākā gada gājuma ļaudīm nogādā pensionāru padomes pārstāvji, bet pagastos to organizē pagastu pārvaldes sadarbībā ar sociālajiem darbiniekiem. Savukārt Alūksnē dzīvojošajiem bērniem invalīdiem paciņas nogādās Alūksnes Bērnu un jauniešu centra jaunieši, informē novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Vietējās ziņas