Iespēja kļūt par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2016

Alūksnes novada pašvaldība šonedēļ nosūtījusi pieteikumu konkursam “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016”. Ja pašvaldībai izdosies iekļūt konkursa finālā, par to būs iespējams arī publiski balsot un varbūt tieši Alūksne kļūs par Latvijas jauniešu galvaspilsētu nākamajā gadā, kas nozīmētu, ka visa gada garumā pilsēta kļūtu par dažādu pasākumu norises vietu, kā arī gūtu lielāku atpazīstamību visas Latvijas mērogā.

Izglītības zinātnes ministrija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā izsludinājusi konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2016”, lai noskaidrotu, kura pilsēta nākamajā gadā kļūs par jaunatnes pasākumu centrālo norises vietu.

Arī Alūksnes novada pašvaldība ir nosūtījusi pieteikumu šim konkursam. Latvijas Jauniešu galvaspilsētas statusa ieguvēja noteikšanā tiks ņemts vērā žūrijas vērtējums un sabiedrības balsojuma rezultāti.

Jau no 26.oktobra ikvienam būs iespēja nobalsot par kādu no trim pilsētām, kas tiks izvirzītas finālam.

Alūksnes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka stāsta, ka svarīgi ir tas, ka finālam izvirzīs trīs pilsētas un pēc tam notiks skatītāju balsojums. Lai Alūksne kļūtu par Latvijas jauniešu galvaspilsētu 2016.gadā, būs vajadzīgs ikviena cilvēka atbalsts.

“Alūksnes novadā jau šobrīd finansiālu un radošu iespēju robežās tiek darītas daudzas lietas jaunatnes jomā – mums ir daudzveidīgām iespējām bagāts Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs, ir aktīvas jauniešu neformālās grupas, un šā konkursa labvēlīgs rezultāts varētu to vēl vairāk veicināt,” teic E.Aploka.

Vairāk informācijas par konkursu var atrast interneta vietnē : “www.jaunatneslietas.lv”.

Vietējās ziņas