Iestrēdzis Alūksnes Jaunās pils rekonstrukcijas projekts 22

Iestrēdzis Alūksnes Jaunās pils rekonstrukcijas projekts, jo iepirkums rekonstrukcijas darbu veikšanai beidzies bez rezultāta, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

Iepirkuma procedūra pārtraukta, jo potenciālā iepirkuma uzvarētāja piedāvātā iepirkuma summa pārsniedza Alūksnes novada pašvaldības finanšu iespējas, aģentūrai BNS pastāstīja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka. Projektu plānots finansēt no Alūksnes novada domes un Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem.

Lai tomēr varētu īstenot šo projektu, Alūksnes novada dome izsludinās jaunu konkursu, mainot tā noteikumus, norādīja Aploka. Konkursa noteikumi tiks mainīti atbilstoši esošajai situācijai saskaņā ar iepirkumu komisijas pieņemtajiem lēmumiem Publisko iepirkumu likuma ietvaros. Pagaidām precīzi nav zināms, kas noteikumos tiks mainīts.

Konkursa noteikumi tiks publicēti un būs pieejami elektroniski Alūksnes novada pašvaldības mājaslapā pēc iepirkuma procedūras izsludināšanas IUB mājaslapā. Nākamie rezultāti par Alūksnes Jaunās pils iepirkumu būs zināmi tikai pēc iepirkuma procedūras pabeigšanas. Plānots, ka jauno konkursu varētu izsludināt šogad.

Komentāri 22

...un kad pabeigs STADIONU?Skrejceļu joprojām rotā asfaltbetons,nevis skrejceļu segums!!!Kas par to atbild?

pirms 10 gadiem, 2010.11.28 21:07

ccc

Raksta tādi ,kas neko nesaprot . Lielākā daļa objektu vēlos rudeņos un ziemā tiek vekti tādēļ, ka pa priekšu biezie sadala naudu. Ļoti reti ,kad darbus veic tā firma ,kura uzvar konkursā, bieži vien viņiem nav ne strādnieku, ne tehnikas, tad viņi par zemāku samaksu atdod objektu apakšniekiem, tie vēl atrod kādus ,kuri strādā par kapeikām. Tikmēr protams laiks iet un tiem beidzamajiem ķēdītē ir jāstrādā kā vergiem bez brīvdienām un par smieklīgu samaksu, kamēr kungi tikai ļoti stigri uzmana kvalitāti un saņem lielo piķi un izdomā kā vēl nogriest samaksu no tiešajiem darba veicējiem.

pirms 10 gadiem, 2010.11.28 08:58

Diviem pamuļķiem,kas komentēja 27.11.2010. 09.44.0

Vai tad strādnieks pats var izlemt, kad viņam likt to trotuāru - jūnijā vai oktobrī???? Kad priekšniecība lika, tad arī darīja. Bet kungiem pašiem nagi nav jāsaldē. Tā nu ņēmās strādnieciņi pa dubļiem, lietu un sniegu - ziliem deguniem.

pirms 10 gadiem, 2010.11.28 07:29

INITAI

Cik man zināms, cilvēki ir nozāģētajam ozolam pie ezera pretī pilij gadskārtas izskaitījuši, sanākot gandrīz 300, nu taisās celt Rīgu kājās par šo cūcību...par katru gadskārtu pēc likuma pienākas tūkstotis lašu no zāģera kabatas, sanāks smuka summiņa, ko līdz mūža beigām maksāt.

pirms 10 gadiem, 2010.11.27 23:55

Sūnu un muļķu miests pēc pilnas programmas. Tas dūņu dīķis pavasarī aizgāzīsies projām uz ezeru ar visu Fitinghofa ielu. Pa ziemu visi koki, dendroloģiskie krūmi un baroneses Helēnas ievestais ālantu lauks, kas vasarās ziedēja, zem tās dūņu kārtas tiks nosmacēti, varēs pavasarī visu cirst nost. Ezeru šitie nejēgas piekakās 3 paaudzēm uz priekšu.
Labi vien ir, ka tas konkurss neaizgāja, jo to pili ar garantiju sačakarēs, jo neviens no domes nesajēdz kādā kārtībā un pēc kādām tehnoloģijām šis objekts jārestaurē. Noslēgs līgumu ar lētāko piedāvātāju, tie savukārt uzķēpās lētāko apšaubāmas kvalitātes apmetumu uz neatsāļotajiem pils mūriem, kurš pēc pāris gadiem sāks atdalīties un krist nost.Tāpat kā tas notika 80-tajos gados, kad uz kaļķa apmetuma uzpervēja neelpojošas sintētiskās krāsas. Rezultātā nauda būs izgāzta, bet rezultāts būs vēl bēdīgāks par šobrīd redzamo.
Skopais un muļķis maksā desmitkāršīgi...

pirms 10 gadiem, 2010.11.27 23:48

Iestrēdzināja jau tagadējā pašvaldība ar savu "profesionalitāti". Varētu nu tautai atskaitīties, kurš tad tur ir pie vainas.

pirms 10 gadiem, 2010.11.27 20:51

Labāk lai tas projekts iestrēgst tagad, nevis tā kā iestrēga Luterāņu baznīcas remonts! Vienīgais labums, ka tās koka konstrukcijas pēc 20 gadiem pašas sapūs un nokritīs zemē!

pirms 10 gadiem, 2010.11.27 19:51

INITA

TAD JAU SKAIDRS, KĀPĒC LABOS KOKUS PARKĀ ZĀĢĒJA! STRĀDNIEKIEM SALSTOŠĀS ROKAS PIE UGUNSKURA JĀSILDA! 100 GADĪGI OZOLI BEZ BOJĀJUMIEM! ŽĒL, KA SUDRABAS KUNDZEI ALŪKSNE PATĀLU! KAIMIŅU PILSĒTĀM GAN NAV PROBLĒMAS AR LABIEKĀRTOŠANU! CIK NOŽĒLOJAMS IZSKATĀS LAUKUMS AP STRŪKLAKĀM! PROJEKTA AUTORAM VAJADZĒTU BALVU, ATĻAUT PAKARSĒT PAKAUSI KARSTAJĀ SAULĒ UZ PARKA SOLIŅIEM! NAUDIŅA ATKAL AIZRIPOJUSI PAR NEKO, NEVIENS JAU NEKO NESAPROT!

pirms 10 gadiem, 2010.11.27 12:29

Un kas liedza bruģēt saulainajās septembra un oktobra sestdienās, svētdienās, ja nevarēja laicīgi iesākt???

pirms 10 gadiem, 2010.11.27 10:16

un kas tad tiem nabaga cilvēkiem, kam tie nagi sala, kavēja sākt ātrāk darbus?!

pirms 10 gadiem, 2010.11.27 09:44

Acīmredzot mums vajag BEZ Tabu vai Kas notiek Alūksnē.....
Lasu ka nupat Domē nolemts Simonei dot lielu aizņēmumu..un kas Sīpols rosina izdiskutēt finasu komitejā, Adlers paziņo ka nav laika, jo 1.XII projekts jānodod. Tad iznāk tā - vakar par to uzzināja, šodien uzceps projektu un aiziet......
Nu bet Adlers un vēl kādi tak ir jaunie deputāti... Nu kā var tā, vai nu 5 lati vai 1.2 miljoni...Kas mums - turīgai Alūksnei?????? Miljons šur vai tur....
Varētu sanākt diskusijas tiešraidē???
Ievēlēt -- ievēlējām tak kaut ko jaunu....

pirms 10 gadiem, 2010.11.26 17:50

Acīmredzot mums vajag BEZ Tabu vai Kas notiek Alūksnē.....
Lasu ka nupat Domē nolemts Simonei dot lielu aizņēmumu..un kas Sīpols rosina izdiskutēt finasu komitejā, Adlers paziņo ka nav laika, jo 1.XII projekts jānodod. Tad iznāk tā - vakar par to uzzināja, šodien uzceps projektu un aiziet......
Nu bet Adlers un vēl kādi tak ir jaunie deputāti... Nu kā var tā, vai nu 5 lati vai 1.2 miljoni...Kas mums - turīgai Alūksnei?????? Miljons šur vai tur....
Varētu sanākt diskusijas tiešraidē???
Ievēlēt -- ievēlējām tak kaut ko jaunu....

pirms 10 gadiem, 2010.11.26 17:50

Skumji ka tā...Bet ??? Kas ievēlēts ievēlēts, kaut kā tak vajadzētu kontrolēt, pieprasīt mainīt..nezinu, bet tas ir traki....Vai mums tāds sods - Alūksnei??

pirms 10 gadiem, 2010.11.26 17:02

..... Jā - tas ko es nekādi nesaprotu šos gados - kāpēc Alūksnē visi lielie projekti tiek veikti vēlos rudeņos??????..
Tāpēc, ka tā ir Alūksne un vienmēr ievēl aunus un blēžus par deputātiem!

pirms 10 gadiem, 2010.11.26 16:18

einārs

vai nevarētu kāds tuvāk apskaidrot, kas tajā projektā bija paredzēts līdz šim un kas to lietu sadārdzināja.galu galā tā pils ir vēstures piemineklis un tās remontu lietas tā pa fikso nevar taisīt....

pirms 10 gadiem, 2010.11.26 14:06

BET kāds tak par to atbild tur tajā namā.......

pirms 10 gadiem, 2010.11.26 13:57

Kad ātri jārauj, i kvalitāti i naudu izkontrolēt grūtāk. :D

pirms 10 gadiem, 2010.11.26 13:48

Jā - tas ko es nekādi nesaprotu šos gados - kāpēc Alūksnē visi lielie projekti tiek veikti vēlos rudeņos??????
Tas dīķis, tās dūņas, - pamēģīnāja pagājušajā vēlā rudenī, beidza,,,,bez nekā, bet gan jau summa ko maksāt bija.
Kāpēc tas šogad nevarēja notikt vasarā, visas tās baigās dūņas saulīte izžāvētu, nekādu baigo dūņu ezeru parkā nebūtu... Kāpēc tik vēlu rudenī?
Kāpēc tik vēlu lika ap Pili trotuārus?
Kāpēc visas ielas remontēja vēlu vēlu rudenī?
Kāpēc stadions tika piebeigts vēlu rudenī un asfaltēts un celiņš uz estrādi jau sasalumā??
Uz estrādi sabruka jaunais trotuārs tajā pat rudenī.....
Kāpēc???????

pirms 10 gadiem, 2010.11.26 13:37

Vietējās ziņas