Iet balsot pārliecinās ar dziesmām

Alūksnes tautas namā šodien, 13.septembrī, pulksten 18.30 koncertu tūrē notiks koncerts  “Tava balss ir svarīga Latvijai” ar trīs Latvijas tenoru – Guntara Ruņģa, Naura Puntuļa, Miervalda Jenča - un rokgrupas “Dzelzs vilks” piedalīšanos.

Pasākuma koordinators Lauris Krastkalns uzsver – tajā nebūs nevienas politiskās partijas vai deputātu kandidāta, bet tikai vēlētāji. “Koncertu tūri organizējam, lai palielinātu vēlētāju aktivitāti šāgada 2.oktobra Saeimas vēlēšanās, lai ar dziesmu un mūzikas palīdzību sabiedrībai ļautu aizdomāties par vērtībām, atbildību, Latvijas – mūsu valsts - nākotni. Galvenais šā pasākuma iniciators, patrons un finansētājs ir Pasaules Brīvo latviešu apvienība, tādēļ šie koncerti visā Latvijā ir par brīvu, tas un ļauj tos apmeklēt pēc iespējas plašākam interesentu lokam,” stāsta L.Krastkalns.

Viņš uzsver, ka projektā ir iesaistītas arī nacionāla līmeņa, ar augstu reputāciju apveltītas un politiski neitrālas personības, piemēram, eksprezidente Vaira Vīķe - Freiberga. “Katrā vietā, kur sniedzam koncertu, aicinām ar īsām uzrunām uzstāties vietējas autoritātes, kuras nav tieši saistītas ar politiku. Viņu teiktajā izskanēs aicinājums sabiedrībai būt aktīvai, rīkoties tālredzīgi, izmantot savas pilsoņu tiesības un atbildīgi izdarīt izvēli 10.Saeimas vēlēšanās, bet galvenais – piedalīties vēlēšanās un balsot,” norāda L.Krastkalns.

Vietējās ziņas