Informēs par gada ienākumu deklarāciju aizpildīšanu

19.martā pulksten 10.00 Administratīvas ēkas lielajā zālē notiks bezmaksas seminārs  par gada ienākumu deklarāciju par 2009.gadu aizpildīšanu. To rīko VID Vidzemes nodokļu un muitas administrācijas Alūksnes nodaļa ikvienu

Alūksnes nodaļas Nodokļu maksātāju konsultāciju daļas priekšniece Inga Zālīte informē, ka seminārā tiek gaidīti visi tie, kas par 2009.gadu gatavojās iesniegt gada ienākumu deklarācijas. Seminārā nodokļu maksātāji tiks informēti par to:

- kādi ir attaisnotie izdevumu veidi ko nodokļu maksātāji var iesniegt, lai saņemtu iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu;
- kā izmantot taksācijas gada attaisnotos izdevumus par izglītību un ārstnieciskajiem pakalpojumiem;
- kuriem nodokļu maksātājiem gada ienākumu deklarācija par 2009.gadu ir obligāti jāiesniedz līdz 2010.gada 01.aprīlim;
 - kā sagatavot gada ienākumu deklarāciju, ja taksācijas gada laikā gūti ar nodokļiem neapliekami ienākumi.

Seminārā īpaša uzmanība tiks veltīta gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanai tiem nodokļu maksātājiem, kas veic saimniecisko darbību. Tie ir gan saimnieciskās darbības veicēji, individuālie komersanti, zemnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, kas ir iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksātāji.

Informatīvie materiāli un semināra darba kārtība, nodokļu maksātājiem, kas paziņojuši savu e-pasta adresi, tiks nosūtīta 18.martā.

Vietējās ziņas