Izgaismo Mārkalnes pagasta centru 3

Mārkalnes pagasta centrā šovasar veikta ielu apgaismojuma sistēmas rekonstrukcija, diennakts tumšajā laikā iedzīvotājiem nodrošinot drošāku pārvietošanos. 

Mārkalnes un Pededzes pagastu pārvaldes vadītāja Daiga Vītola norāda – to paveica, izmantojot Alūksnes novada pagastu teritoriālo vienību infrastruktūras un vides kvalitātes uzlabošanas mērķprogrammas 2014.-2017.gadam piešķirtos līdzekļus.

“Līdz šim Mārkalnes ciemā nebija pilnvērtīgas apgaismes sistēmas, diennakts tumšajā laikā Mārkalnes ciema centrā bija jāpārvietojas tumsā. Šādi apstākļi ir nedroši tiem, kuri mājup no darba dodas vēlās vakara stundās vai naktī. Lai nodrošinātu vienmērīgu Mārkalnes centra izgaismošanu un rūpējoties par iedzīvotājiem drošāku vidi, tika uzstādītas 12 LED ielu laternas ciemu šķērsojošā valsts autoceļa Kolberģis - Ponkuļi malā, Mārkalnes pamatskolas teritorijā, pie vasaras pasākumu apmeklētāju iecienītās estrādes „Lakstīgalas”, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmā,” stāsta D.Vītola.

Mārkalnes un Pededzes pagastu teritorijas attīstības speciālists Viesturs Zaķis uzsver - tā kā šogad Mārkalnes ciema teritorijā notiek plānotie VAS „Latvenergo” elektropārvades līniju atjaunošanas darbi, apgaismošanas sistēmas pārbūvi bija iespējams veikt ar zemākām izmaksām – pagasta pārvaldei apgaismes sistēmas rekonstrukcija izmaksāja 18 846,78 eiro. Darbus veica SIA „Maritec”.

Komentāri 3

ss

bet kas par sasniegumu.......priecājas par to ..... kas jau bija jābūt gadus 20 atpakaļ! .. jēzus, kur ir tie kas neizgaismoja, kad tos sauks pie atbildības?

pirms 6 gadiem, 2014.09.18 20:29

bulvāris

Pilsētas bulvāris Alūksnes pilsētā nu jau ilgāku laiku vispār netiek izgaismots. Pēdējais laiks padomāt par šo ielas apgaismojumu, jo pa šo ielu bērni gan iet uz skolu un nāk no skolas. un kā lai viņi to dara šajos tumšajos rītos un vakaros. Vadībai nu būtu laiks padomāt, lai kāds tpu..tpu...tpu.... negūtu traumas!!!

pirms 6 gadiem, 2014.09.18 21:44

buus

Palasot atpakaļ rakstus, solīja jau ka pilsbulvārim gaismekļi būs, vēl jua līdz ziemai var paspēt un vajag ar!

pirms 6 gadiem, 2014.09.18 22:18

Vietējās ziņas