Izsludina akciju „Gaisma manā pagalmā”

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar akciju sabiedrību „Latvenergo” izsludina akciju „Gaisma manā pagalmā”. Tajā aicināti pilsētas un novada iedzīvotāji, iestādes, uzņēmumi un organizācijas izgaismot kādu jau esošu vai īpaši šim notikumam veltītu jaunu ārtelpas objektu.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka norāda, ka akcija notiks no 20.decembra līdz 5.janvārim. Objektu vērtēšana risināsies no 27. līdz 30.decembrim, tādēļ aicināts ikviens, kas vēlas piedalīties akcijā, pieteikt savu izgaismoto objektu. To var izdarīt, zvanot Alūksnes novada pašvaldības ainavu arhitektam Agrim Veismanim darbdienās darba laikā pa tālruni 22028275. Akcijai pieteiktajiem objektiem būtu jābūt izgaismotiem vismaz no pulksten 17.00 līdz 21.00.

“Ziemassvētki ir starp skaistākajiem gada svētkiem, ko gaida ikviens – gan liels, gan mazs. Šo svētku noskaņa lielā mērā ir atkarīga no mums pašiem, no mūsu vēlmēm darīt prieku sev un citiemcilvēkiem, tādēļ aicinām iedzīvotājus iesaistīties akcijā un pieteikt savus objektus. Esiet aktīvi un piesakiet arī kaimiņu izrotātos objektus, ja uzskatāt, ka tie būtu pelnījuši tikt ievēroti!” mudina  ainavu arhitekts Agris Veismanis.

Tematiski un mākslinieciski veiksmīgāko darbu autori balvā saņems iespēju piedalīties ekskursijā uz „Latvenergo” ražotnes objektiem, kā arī piemiņas veltes no Alūksnes novada pašvaldības.

Alūksnes novada pašvaldība arī aicina iestādes, uzņēmumus, organizācijas, individuālo un daudzdzīvokļu māju īpašniekus vai apsaimniekotājus rotāt ēku fasādes un logus ar Ziemassvētku laikam atbilstošiem rotājumiem, akcentējot skuju viju vai virteni.

Vietējās ziņas