Jaunieši varēs pierādīt savus spēkus ielu basketbola, futbola sacensībās un arī footbag spēlē

31.maijā pie Gulbenes sporta centra, Skolas iela 12a, norisināsies jau otrais biedrības „Gulces Gēns” organizētais turnīra posms Šoreiz komandas varēs pierādīt savus spēkus ielu basketbola un futbola sacensībās. Kā jaunums būs footbag spēle.

Biedrība „Gulces Gēns” ir iesaistījusies „Ghetto Alianse” projektā un līdz jūlija beigām Gulbenē tiks organizēti vairāki sporta turnīri, kuros komandas sacentīsies un sportiski pavadīs savu brīvo laiku, spēlējot ielu basketbolu, futbolu un florbolu.

Turnīros var piedalīties visi interesanti, kas atbalsta „Ghetto Basket, Floorball, Football” spēles principus un vēlas aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. Turpmākie turnīri norisināsies 13., 28. jūnijā un 12., 25. jūlijā Gulbenes sporta centrā. Jūlija beigās tiks arī noskaidrotas stiprākās komandas, kas kā galveno balvu saņems braucienu uz Venstpili/Rīgu, kur norisināsies „Ghetto Games” organizētie pasākumi.

Biedrība „Gulces Gēns” palīdz organizēt un piedalās dažādos sporta pasākumos, kuru mērķis ir popularizēt aktīvu dzīvesveidu, kas saistīti ar alternatīvajiem sporta veidiem (Bmx, skeitbords, inline skrituļslidošana, snovbords, ielu vingrošana u.c.).

Šobrīd „Gulces Gēns” nodarbojas ar sporta aktivitāšu centra izveidi Gulbenē, kurā jauniešiem būs iespēja trenēties alternatīvajos sporta veidos. Biedrība jau ir izveidojusi iekštelpu skeitparku, kā arī plāno līdz vasaras sākumam uzstādīt jaunu ielu vingrošanas laukumu, volejbola laukumus un labiekārtot teritoriju. Sporta aktivitāšu centrs atrodas Gulbenē, Blaumaņa ielā 46a.


Papildus informācija par biedrību „Gulces Gēns” un tās organizētajiem pasākumiem:

www.GulcesGens.lv

www.draugiem.lv/GulcesGens/

www.twitter.com @GulcesGens

www.ghettofamily.com/alianse/gulbene/

Vietējās ziņas