Aicina skolēnus piedalīties konkursā “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!”

AS ”Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar Rimi un CIDO aicina skolēnus no visas Latvijas piedalīties radošo darbu konkursā „Mēs šķirojam. Pievienojies mums!”, kas norisināsies no šī gada 15.februāra līdz 7.martam.  Konkursā ikviens 1. līdz 12. klašu skolēns, skolēnu grupa vai klase ir aicināti sagatavot un iesūtīt reklāmas maketu par atkritumu šķirošanas nozīmīgumu ikdienā. Reklāmas makets drīkst būt zīmēts, līmēts, datorgrafikā, kolāžā vai radīts citā tehnikā.

 “Radošais konkurss rosinās skolēnus izvērtēt, kādēļ atkritumu  šķirošana ir svarīga un kļūst par mūsu ikdienas neatņemamu sastāvdaļu. Dzīvot videi draudzīgi un šķirot atkritumus ir mūsdienīgi un ar laiku tas kļūs pašsaprotami. Konkurss noteikti paplašinās jauniešu zināšanas par atkritumu šķirošanu. Radošākos skolēnus sagaida arī lieliska balva – “Lielā šķirošanas stafete” kopā ar atraktīvām personībām – Armandu Tripānu un Martu Kalēju,” pauž Kaspars Zakulis, AS “Latvijas Zaļais punkts” direktors.

Iesniegtos darbus vērtēs konkursa “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!” žūrija, kas izvēlēsies 10 oriģinālākos un radošākos darbus.
Labāko desmit darbu autori savai klasei  balvā iegūs atraktīvu un sportisku pasākumu - “Lielā šķirošanas stafete” populārā sporta žurnālista Armanda Tripāna un lieliskās sporta deju dejotājas Martas Kalējas vadībā. Uzvarētāju radošo darbu maketi tiks publicēti nacionālajos vai reģionālajos laikrakstos. Radošā konkursa “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!” nolikums un nosacījumi pieejami AS “Latvijas Zaļais punkts” mājas lapā – www.zalais.lv

Skolu ziņas