Aicina uz Liepnas Jauniešu forumu 2

15.martā pulksten 11.00 Liepnas tautas namā notiks Liepnas Jauniešu forums. Alūksnes novada Jauniešu konsultatīvā padome aicina forumā piedalīties jauniešus gan no Liepnas pagasta, gan arī citus aktīvos jauniešus no pārējām novada teritorijām.

Pasākumā piedalīties aicināti arī tie jaunieši, kuri šobrīd ikdienā vairs nedzīvo Liepnā, taču ar pagastu viņus saista dzimtās mājas un ģimenes. Forumā piedalīsies arī Liepnas pagasta pārvaldes un pagasta iestāžu, Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji un citi viesi. “Jauniešu forums Liepnā būs pirmais kādā no Alūksnes novada pagastiem un cerams, tas kalpos kā motivācija arī citu pagastu jauniešiem pulcēties uz līdzīgiem pasākumiem. Forumā jauniešiem būs iespēja tikties, lai diskutētu par tiem galvenajiem jautājumiem, kas jauniešiem viņu dzīvesvietā ir svarīgi,” informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Pasākuma apmeklētāji varēs tikties ar Alūksnes novada Jauniešu konsultatīvās padomes pārstāvjiem, iepazīties ar informāciju par projekta „Jaunieša dzīve Alūksnes novadā” laikā veiktajā pētījumā iegūtajiem datiem par to, kā novada jaunieši vērtē savu dzīves kvalitāti un iespējas. Liepnas jaunieši  dalību forumā var sazinoties ar Liepnas vidusskolas direktori Lieni Stabingi personīgi vai pa tālruni 26239272 līdz 11. martam (ieskaitot). Savukārt jauniešus no citām novada teritorijām, kuri arī vēlas piedalīties Liepnas forumā, savu dalību pieteikt, sazinoties ar  Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālisti Evitu Aploku pa tālruņiem 64381488, 26646749 vai e-pastu: [email protected] līdz 11. martam (ieskaitot).

Liepnas pagasta Jauniešu forumu organizē Alūksnes novada Jauniešu konsultatīvā padome sadarbībā ar Liepnas pagasta pārvaldi, Liepnas tautas namu, Liepnas vidusskolu, Liepnas internātpamatskolu, Alūksnes Bērnu un jauniešu centru, Alūksnes novada pašvaldību un citiem atbalstītājiem.

Komentāri 2

cilvēks

prieks protams,ka Liepnā vēl i atsaucīgi pozitīvi domājoši jaunieši

pirms 6 gadiem, 2014.03.08 10:38

Skolu ziņas