Aicina vidusskolēnus pieteikties mācību stipendijai Itālijā

Vidusskolēnu izglītības kustības „United World Colleges” (UWC) Latvijas organizācija arī šogad aicina Latvijas akadēmiski spēcīgos un sociāli aktīvos jauniešus pieteikties konkursam uz 2014./2016. mācību gada stipendiju un mācību vietu Itālijas koledžā „UWC Adriatic”.

UWC organizācijas sastāvā ir divpadsmit starptautiskas koledžas, kas jauniešiem sniedz izglītību neatkarīgi no tautības, rases vai reliģiskās pārliecības. Kustības mērķis - ar izglītības un kopīgas pieredzes palīdzību veicināt mieru un meklēt risinājumus ilgtspējīgai attīstībai.

Jaunieši UWC koledžās apgūst Starptautiskā bakalaurāta (IB) programmu, kas ir atzīta arī Latvijā. Paralēli akadēmiskajai programmai skolēniem ir aktīvi jāpiedalās ārpusklases nodarbībās un jāiesaistās kādā no brīvprātīgā darba projektiem.

Latvijā UWC kustība darbojas kopš 1992. gada, katru gadu nodrošinot ceļazīmes uz kādu no UWC koledžām. Pilnā stipendijā ir iekļautas mācību, dzīvošanas un ēdināšanas izmaksas.

Konkursam, kura uzvarētājs/-a divus gadus pārstāvēs Latviju Itālijas koledžā „UWC Adriatic”, var pieteikties 15 – 17 gadus veci skolēni*, kas gatavi sevi pierādīt trīs konkursa kārtās.

Skolu ziņas