Alsviķu arodskola saņem speciālbalvu konkursā "Diena kā piedzīvojums"

Alsviķu arodskola saņēmusi Narvesen rīkotā jauniešu projektu konkursa Diena kā piedzīvojums speciālbalvu, ko piešķīra konkursa partneris banka Citadele. Balva pasniegta, novērtējot centra pieteikto projektu, kurš paredzēja izveidot īpašu treniņu laukumu jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Par to informē Narvesen sabiedrisko attiecību konsultants Oskars Kupše.


Viņš stāsta, ka Alsviķu arodskolas pieteiktais projekts tika atzīts par vienu no labākajiem konkursa projektiem jauniešu ar īpašām vajadzībām atbalstam. Tas paredzēja skolas sporta laukumā nodrošināt vietu, kur audzēkņi varētu nodarboties ar sportu un izpildīt dažādus attīstošus vingrinājumus ārpus mācību laika. Balvā arodskolai bankas Citadele Gulbenes filiāles pārvaldniece Inga Vanaga pasniedza profesionālu spēles Boccia aprīkojumu.


„Ceram, ka mūsu dāvinātais jaunais inventārs padarīs gan arodskolas audzēkņu ikdienu krāsaināku, gan arī pavērs plašākas iespējas, un varbūt kāds no viņiem kļūs par nākamo Latvijas paraolimpisko čempionu! Ņemot vērā Alsviku arodskolas vadības un pasniedzēju enerģiskumu un uzņēmību, ir skaidrs, ka šī skola paveiks daudz un īstenos daudz jaunu projektu, lai viņu audzēkņi varētu nemitīgi pilnveidot savus talantus,” saka bankas Citadele Korporatīvo komunikāciju daļas vadītāja Ieva Prauliņa.


„Lai arī mūsu arodskola nesaņēma pietiekamu balsu skaitu, lai uzvarētu, mēs esam lepni par piešķirto balvu un atzinību. Arī turpmāk strādāsim pie tā, lai mūsu audzēkņiem sniegtu daudzpusīgas attīstības iespējas,” stāstaAlsviķu arodskolas direktores vietniece Astrīda Betere.


„Konkursā Diena kā piedzīvojums mēs uzrunājam jauniešus un to organizācijas, motivējot viņus pašiem uzņemties iniciatīvu savu ideju aizstāvēšanā un līdzdarboties to īstenošanā. Mēs ar prieku redzam, ka Latvijā ir pietiekami daudz cilvēku, kuriem par motivācijas trūkumu nav jāsūdzas un viņi pat ir gatavi uzņemties papildus rūpes, atbalstot jauniešus, kuriem ir nepieciešama īpaša pieeja, lai nodrošinātu aktīva dzīvesveida iespējas,” stāsta Narvesen Baltija valdes priekšsēdētāja un konkursa žūrijas locekle Katrīne Judovica.


Projektu konkursu Diena kā piedzīvojums īsteno Narvesen sadarbībā ar žurnālu "Ieva" un banku "Citadele". Tā mērķis ir atbalstīt labākās iniciatīvas aktīva dzīvesveida veicināšana jauniešu vidū visā Latvijā. Konkurss Diena kā piedzīvojums norisinājās no 21.maija līdz 8. augustam un tā laikā no 41 pieteikuma tika noteiktas piecas labākās projektu idejas, kuru īstenošanai Narvesen piešķīra finansējumu 10 000 eiro apmērā.


Skolu ziņas