Alūksnē bezmaksas WiFi jau pieejams (papildināts) 3

2013.gada nogalē sākts vērienīgs ilgtermiņa projekts "WiFi skolās", lai Latvijas mācību iestādes aprīkotu ar bezmaksas bezvadu internetu. Šogad plānots atklāt bezmaksas "WiFi" teritorijas 100 mācību iestādēs, aptverot vidusskolas, koledžas, augstskolas un citas mācību vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmuma "Lattelecom" sabiedrisko attiecību pārstāve Līga Bite. Alūksnē bezmaksas WiFi jau pieejams Ernesta Glika Alūksnes valsts ģimnāzijā.

Bezvadu internets ļauj skolotājam izmantot mobilo datorklasi, planšetdatorus un citas mobilās tehnoloģijas. Ar to palīdzību skolēni var informāciju izpētīt un izzināt paši, pārbaudīt savas zināšanas testos un simulācijā, norāda pedagogi. "Skolotājs var palielināt savu produktivitāti, lietojot viedtelefonu vai planšetdatoru - nofotografējot tāfeli, skolēnu darbus vai demonstrējumus, automātiski ielādējot tos "mākonī", lai tie ir pieejami skolēniem arī vēlāk," par bezmaksas "WiFi" priekšrocībām stāstīja dabaszinātņu skolotājs un "macibuvideo.lv" autors Gatis Narvaišs.

Bezmaksas bezvadu tīkls "Lattelecom-free" pieejams skolās, kas atrodas tādās vietās kā Daugavpils, Līvāni, Jaunkalsnava, Vecbebri, Madona, Tukums, Jūrmala, Jēkabpils, Alūksne, Kandava, Balvi, Baldone, Skrīveri, Lizums un Lejasciems. Februārī plānots ierīkot bezmaksas "WiFi" Balvu pamatskolā, Rūjienas vidusskolā, Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolā un Majoru vidusskolā.

Komentāri 3

Anonims

Ko lai saka, tā jau skolēni nemācījās, tagad stundās vēl pa netu dzīvos

pirms 7 gadiem, 2014.01.13 11:17

vēlēšanas tuvojas

Kas tie par ākstiem, kas te lapas stūrī savus mūļus atrāda?

pirms 7 gadiem, 2014.01.13 22:45

Skolu ziņas