Alūksnes novada skolu komandas sacentīsies „Lāčplēša stafetē” 3

Sagaidot Lāčplēša dienu, 6. novembrī Alūksnes pilsētas un novada skolu jaunatne aicināta piedalīties militārajās sporta spēlēs „Lāčplēša stafete 2014”, ko organizē Alūksnes pilsētas tautas nams un Nacionālo Bruņoto Spēku Kājnieku skolas karavīri. Par to informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāsliste Evita Aploka.

Militārās sporta spēles notiks Alūksnes muižas parka teritorijā un tajās piedalīties aicinātas klašu komandas astoņu cilvēku sastāvā (četras meitenes un četri zēni) trijās vecuma grupās: 7. - 8. klases, 9. – 10. klases un 11. – 12. klases.

"Komandām, kas piedalīsies spēlēs, jāsagatavo sava prezentācija, īpaši domājot par komandas tēlu, devīzi un apsveikumu Latvijai. Sacensības ietvers dažādus atraktīvus veiklības, spēka un intelekta elementus, piemēram, purva šķērsošana, lāča vilkšana, nešķīsto iznīcināšana, Spīdolas bizes pīšana, Lāčplēša deja ar Laimdotu, kā arī zināšanu pārbaudi par novembra notikumiem Latvijas vēsturē. Pasākums noslēgsies ar kopīgām neformālām sarunām pie ugunskura un siltas tējas," stāsta E.Aploka.

Katrā klašu grupā pasākuma rīkotāji apbalvos trīs godalgoto vietu ieguvējus, bet pārējie saņems pateicības un veicināšanas balvas.

"Uzvarētāju apbalvošana notiks Lāčplēša dienā, 11. novembrī, svinīgajā pasākumā pie Alūksnes Jaunās pils," norāda  sabiedrisko attiecību speciāliste.

Militāro sporta spēļu nolikums atrodams Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv.

Komentāri 3

?

kas agrāk? šīs būšot pirmo reizi

pirms 6 gadiem, 2014.10.31 13:01

Skolu ziņas