Liepnas jaunieši saredz iespējas 7

Sestdien Liepnas tautas namā pirmo reizi norisinājās Liepnas jauniešu forums. Tā laikā notika iepazīšanās ar Alūksnes novada Jauniešu konsultatīvo padomi un jauniešu dzīvi arī Alūksnes novadā. Forumā tika uzsvērts, ka jauniešiem pašiem ir lielas iespējas radīt vidi sev apkārt un veidot to sev saistošu.


Alūksnes novada pašvaldības priekšsēdētājs Arturs Dukulis forumu atklāja sakot, ka viens cilvēks ir viens cilvēks un viena ideja ir viena ideja, bet, kad sanāk kopā vairāki cilvēki, tad idejas top arī realizējamas. Galvenais ir nebaidīties no pašām trakākajām idejām. Arī novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins atzina, kā šāds forums ir nepieciešams. “Tie, kuri sēž mājās šajā laikā un izvēlējās neatnākt nav tiesīgi teikt, ka Liepnā jau nekas nenotiek,” pauda A.Fomins.


Foruma noslēgumā jaunieši kopā ar novada pašvaldības pārstāvjiem apsprieda dažādas darba grupās tapušās idejas un iespējas tās realizēt, lai tādā veidā darbotos sava pagasta un visa novada labā. Jau šo ceturtdien jaunieši atkal sanāks kopā ar savām idejām, lai apspriestu to realizāciju nu jau daudz konkrētāk.

Komentāri 7

Zanda

Paldies organziatoriem!
Forums bija patiešām izdevies! :)

pirms 6 gadiem, 2014.03.17 11:09

zuze

Kāpēc jaunieši nerunāja par to, ka vajag asfaltu līdz Alūksnei? Disko un sports! Nav nopietni!

pirms 6 gadiem, 2014.03.18 20:36

.

Asfalts ir dārgs.
Un kāds disko? Sports ir nopietni.
PAR ASFALTU MUMS NESPRIEST

pirms 6 gadiem, 2014.03.20 18:26

@

Nāc un pati runā! Tāpēc, jau tas bija JAUNIEŠU forums - un jauniešiem nav jāatbild par asfaltu! Nu gan ir līmenis!

pirms 6 gadiem, 2014.04.05 08:37

...........

Malači Liepnas jaunieši! Arī paši izjūt atbildību par savu laika pavadīšanu, ne tikai stāv un kliedz: mūsu pagastā nekas nenotiek!

pirms 6 gadiem, 2014.03.20 16:25

Lana

Es teikšu, ka šajā forumā tika izteiktas ļoti labas un īstenojamas idejas:), vajag tikai darboties. :)

pirms 6 gadiem, 2014.03.20 20:20

Skolu ziņas