Pieteikties konkursam "Latvijas Maksimālisti" var vēl līdz 15.februārim

Ņemot vērā ļoti lielu skolēnu aktivitātes pieaugumu konkursa noslēguma posmā, „Latvijas Maksimālisti” pieteikumu iesniegšana tiek pagarināta līdz šī gada 15.februārim. Šobrīd ir saņemti jau vairāk nekā 160 skolēnu videopieteikumi, visaktīvāk pārstāvētās kategorijas ir sports un veselība, māksla, mūzika un speckategorija 5.- 6. klašu skolēniem. Par to informē  Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Liene Kindzule.

Konkursa organizatori aicina ikvienu Latvijas skolēnu, kas mācās 7.-12.klasē vai ir 1.-3. kursu profesionālās vidusskolas audzēknis, parādīt savu talantu un pieteikties kādā no piecām konkursa kategorijām – eksaktās zinātnes, humanitārās zinātnes, mūzika, māksla, sports un veselība. Savukārt skolēni, kas mācās no 5. – 6.klasei, tiek aicināti sagatavot video pieteikumu „Mans iedvesmas stāsts latviešiem”. Pieteikšanās konkursam notiek mājaslapā www.maksimalisti.lv

Konkurss „Latvijas Maksimālisti” ir unikāla iespēja talantīgākajiem un spējīgākajiem jauniešiem saņemt nozīmīgas stipendijas savu talantu un prasmju attīstībai.

"Kopējais „Maxima” stipendiju fonds ir 30 000 eiro un stipendijas saņems 50 skolēni. Pirmās vietas ieguvēji katrā kategorijā saņems 1500 eiro stipendiju, otrās vietas ieguvēji - 1000 eiro stipendiju un trešās vietas ieguvēji - 500 eiro stipendiju, savukārt 35 skolēni (septiņi katrā kategorijā) saņems 400 eiro stipendiju. Savukārt konkursa speckategorijas uzvarētāji – desmit 5. līdz 6.klašu skolēni – saņems planšetdatorus, kas noderēs zinību apgūšanai skolā un ārpus tā," stāsta L.Kindzule.

Pieteikumus pēc stingriem kritērijiem izvērtē profesionāla žūrija, kas ir Latvijā atpazīstamas un augstus sasniegumus guvušas personības.

Konkursa organizatori atgādina, ka balsojums par labākajiem notiek arī internetā, kad ikviens var nobalsot par savu favorītu.

Plašāka informācija ar detalizētu konkursa nolikumu, kā arī nepieciešamo dokumentu sarakstu, lai pieteiktos konkursam, pieejama mājas lapā www.maksimalisti.lv. Papildu informāciju par stipendiju konkursu var iegūt, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālruņa numuru 67844490.

Skolu ziņas