Sākas skolu komandu pieteikšanās erudīcijas konkursam "eXperiments"

Reģistrācija Latvenergo koncerna skolēnu erudīcijas konkursam "eXperiments" notiks līdz 19.februārim mājaslapā www.experiments.lv. Šogad konkurss būs vēl plašākā mērogā - ar sešām pusfināla kārtām reģionu centru lielākajās pilsētās. Lai piedalītos un cīnītos par galveno balvu - ceļojumu uz siltajām zemēm - jāizveido komanda ar sešiem 8. vai 9.klašu skolēniem un skolotāju - konsultantu. Pēc reģistrācijas dalībnieki sāk pirmo 20 "Iesildīšanās testa" uzdevumu risināšanu, informē Sintija Zīriņa, konkursa ”eXperiments” koordinatore

Konkurss notiek vairākos posmos gan portālā www.experiments.lv, gan klātienē. Jaunums "eXperimentā" - sacensības dažādās Latvijas pilsētās - palīdzēs jauniešiem vēl daudzpusīgāk sagatavoties noslēguma spēlei. Skolēniem būs iespēja iegūt pieredzi, novērtēt citu komandu zināšanas, iznest skolas vārdu plašākā sabiedrībā un parādīt, cik apjomīgs sagatavošanās darbs paveikts.

Erudīcijas konkurss notiek jau 19.gadu pēc kārtas. Iepriekš "eXperiments" bijis pazīstams kā "Vatiņš", "Voltiņš" un "Kam gaišāka galva?". Laikam ritot, mainījies konkursa nosaukums, bet nemainīga palikusi dalībnieku erudīcija, azarts un vēlme iegūt jaunas zināšanas.

Skolu ziņas