Tiek meklēts jauns premjerministrs

Latvijas Televīzija (LTV1) un Latvijas Radio 5 – Pieci.lv aicina aktīvus un erudītus jauniešus no visas Latvijas piedalīties mediju spēlē „Es varu būt premjerministrs!”, kas norisināsies no 2014. gada 24.aprīļa līdz 30.oktobrim.

Mediju spēles „Es varu būt premjerministrs”, kas norisināsies radio, televīzijā un sociālajos medijos mērķis ir mainīt Latvijas nākotni un meklēt aktīvi domājošu paaudzi, kuri ir gatavi cīnīties un aizstāvēt savu viedokli par tēmām, kas jārisina Latvijas un pasaules politiķiem ikdienā, atrasties politisko cīņu situācijās, kuriem ir jaunas idejas valsts attīstībai un kuri redz sevi nākotnē valsts priekšgalā.

Par mediju spēles dalībnieku, kas maijā sāksies radio un oktobrī turpināsies televīzijā,  var kļūt ikviens jaunietis vecumā no 18 līdz 30 gadiem neatkarīgi no savas politiskās pārliecības, pieredzes un ambīciju apmēra.  Pretendentiem jāizveido video materiāls līdz 90 sekundēm, kurā jāpamato sava ideja Latvijai un kopā ar spēles dalībnieka anketu jānosūta uz e-pasta adresi : [email protected].

No 8. maija Pieci.lv veidos iknedēļu raidījumus ar atlasītajiem konkursa dalībniekiem, bet rudenī  jau pēc Saeimas vēlēšanām, sākot no 9. oktobra,  8 dalībnieki piedalīsies LTV1 televīzijas spēlē  un četru nedēļu garumā cīnīsies par konkursa galveno balvu – Latvijas premjerministra mēnešalgu. Finālā par Latvijas nākotnes premjerministru varēs balsot ikviens Latvijas televīzijas skatītājs interaktīvajā telefonbalsojumā.

Skolu ziņas