Uzvar konkursā “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!” 2

Zināmi AS “Latvijas Zaļais punkts” radošo darbu konkursa “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!” laureāti. No kopumā iesūtītajiem 510 radošajiem skolēnu darbiem, komisija ir atlasījusi 10 radošākos darbus, kuru autoru klases varēs piedalīties atraktīvā un sportiskā pasākumā - “Lielā šķirošanas stafete” kopā ar sporta žurnālistu Armandu Tripānu un sporta deju dejotāju Martu Kalēju. Uzvarētāju vidū ir arī Alūksnes novada vidusskolas 5.klases skolniece Elizabete Korpa, kura savai klasei ieguvusi iespēju piedalīties  “Lielajā šķirošanas stafetē” .

“Paldies visiem radošajiem un aktīvajiem jauniešiem un skolotājiem, kuri piedalījās šo burvīgo darbu radīšanā! Ir ārkārtīgi sarežģīti vērtēt bērnu radītos darbus,  jo katrā ir ielikta sirds, doma un savs redzējums. Taču redzot visus šos darbus, varu ar gandarījumu atzīt, ka esam uz pareizā ceļā – mūsu bērni domā par vidi un pasauli, kurā dzīvojam,” saka Kaspars Zakulis, AS “Latvijas Zaļais punkts” direktors.

Interesantākie darbi tiks publicēti AS „Latvijas Zaļais punkts” sociālo tīklu lapās Facebook, Draugiem.lv un Youtube.

Komentāri 2

Zet

Nu mēs gan vairs nešķirojam, ja agrāk to darījām aktīvi, tad tagad vairs nē. Ja jau tāpat par tukšu konteineru jāmaksā, priekš kam tad šķirot?

pirms 4 gadiem, 2016.03.21 08:45

pikolo > to Zet

Ar ko tu lepojies? Saviem mazbērniem un viņu bērniem iespītēsi! Ne jau šodienas priekšniekiem.

pirms 4 gadiem, 2016.03.21 14:00

Skolu ziņas