Vēl tikai šonedēļ var pieteikties jubilejas konkursam "Kas Notiek?"

Laikraksta Diena skolēnu mūsdienu zināšanu pārbaudes konkursam Kas notiek? šogad visaktīvāk piesakās devītklasnieki no Vidzemes skolām. Arī Latgales un Zemgales reģionu skolās vērojama augsta aktivitāte. Kopumā divās nedēļās dalību konkursā pieteikušas 9. klases no vairāk nekā 200 Latvijas skolām – 86 skolas Vidzemē, 71 skola Latgalē, 49 skolas Zemgalē, 47 skolas Rīgā un 34 skolas Kurzemē.

Vēl līdz 17. oktobrim konkursam Kas notiek? var pieteikties, aizpildot anketu portāla Diena.lv sadaļā www.diena.lv/kas-notiek.

Apkopojot konkursa pieteikšanās pirmās dienas rezultātus, tika noskaidrotas trīs klases, kuras pieteikšanās startu gaidīja visvairāk un reģistrējās dalībai kā pirmās: Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 9. b klase un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 9. a klase Zemgales reģionā, kā arī Raunas vidusskolas 9. klase no Vidzemes reģiona. Šīs klases saņēma pārsteiguma balvu no konkursa organizatoriem. Liela interese par konkursu vērojama arī Daugavpils, Rēzeknes, Liepājas un Jelgavas skolās.

Jubilejas konkursa norisi atbalsta inovatīvais komunikāciju uzņēmums Lattelecom, tādēļ šoreiz īpaši piedomāts pie konkursa interaktiviātes - 24. oktobrī, pirmo reizi konkursa vēsturē jautājumi tiks uzdoti interneta televīzijā Lattelecom.tv.

15 gadu laikā konkursā Kas notiek? ir piedalījušies vairāk nekā 360 000 devīto klašu skolēnu. Arī šogad konkursā tiks noteiktas piecas uzvarētājas klases un pieci individuālie uzvarētāji – pa vienam no Latgales, Kurzemes, Rīgas, Vidzemes un Zemgales - , vērtējot devītklasnieku zināšanas par notikumiem Latvijā un pasaulē.

Konkursa Kas notiek? mērķis ir veicināt jauniešu interesi par pēdējā gada politiskajiem, sabiedriskajiem, kultūras, sporta un citiem notikumiem Latvijā un pasaulē, kas bijuši atspoguļoti plašsaziņas līdzekļos. Konkurss ir individuāla spēku pārbaude vienā kārtā, kurā katrs jaunietis var pārbaudīt savas zināšanas un atmiņu.


Skolu ziņas