Kavējas attīrīšanas iekārtu būvdarbi 1

Alūksnē turpinās būvdarbi notekūdeņu attīrīšanas iekārtu būvniecības objektā, tomēr viss nerit pēc sākotnējā plāna. Kārtējā ūdenssaimniecības attīstības projekta darba grupas sanāksmē Alūksnes pilsētas domē darbu vadītājs Eduards Burijs atzina, ka dažādu apstākļu dēļ ir radušies termiņu kavējumi.

Problēmas radījis kāds apakšuzņēmējs, kas nav kvalitatīvi veicis uzticētos darbus, līdz ar to jāveic remontdarbi izbūvētajā tehnoloģiskajā rezervuārā. Arī daļa nepieciešamo iekārtu vēl nav saņemtas, tādēļ vēlas lūgt termiņa pagarinājumu līdz nākamā gada maijam.

“Alūksnes domes priekšsēdētājs Viktors Litaunieks norādīja, ka visus būvniecības darbus tomēr  nepieciešams paveikt līdz šā gada beigām, bet no laika apstākļiem atkarīgus darbus - apzaļumošanu un asfaltēšanu - varētu atlikt līdz pavasarim,” saka Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste Evita Aploka.

Pašlaik Kohēzijas fonda atbalstītā projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseina pilsētās” ietvaros Alūksnē  būvē jaunas, mūsdienīgas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, kā arī taps dzeramā ūdens sagatavošanas un attīrīšanas iekārtas.

Komentāri 1

...

Tad nu jaunums! Tā kavēšanās sākās no pirmā projekta mēneša - pirms pusotra gada.

pirms 13 gadiem, 2008.10.05 19:30

Vietējās ziņas