Kinopunkts 26 vietās Latvijā 1

Sākot ar šī gada 16. aprīli, visā Latvijā darbību uzsāk projekts "Kinopunkts kopā ar Amigo". Projekta ietvaros 26 Latvijas pilsētās gada garumā iedzīvotājiem tiks piedāvāta īpaša iespēja par vienu santīmu apmeklēt kinoseansus. Katru mēnesi Kinopunktā tiks izrādīta viena filma, tādejādi skatītājiem ir iespēja apmeklēt 12 seansus un redzēt 12 dažādas filmas. Šāds kinopunkts būs arī Alūksnes pilsētas tautas namā un pirmā šāda veida filma būs skatāma 17.aprīlī.

Kinopunkta galvenie mērķi ir dot iespēju Latvijas reģionu iedzīvotājiem regulāri apmeklēt kinovakarus, neraugoties uz finansiālajām iespējām, tādejādi veicinot iespēju satikties, pabūt kopā un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, kā arī ar pozitīvām emocijām celt Latvijas sabiedrības kopējo noskaņojumu.

Filmu programma tiek veidota tā, lai būtu gan mūsdienīgi aktuāla, dinamiska, pozitīvo vēsti saturoša un būtu interesanta pēc iespējas lielākam skatītāju lokam, programmā tiks iekļautas gan ārvalstu, gan Latvijas filmas. Kā pirmo Kinopunkta apmeklētājiem būs iespējams noskatīties režisora Denija Boila filmu Graustu miljonārs / Slumdog Millionaire (2008), šīs filmas izrādīšana notiek sadarbībā ar kompāniju ACME Film.

Kinopunkti izveidoti sekojošās Latvijas vietās: Aizkraukle, Alūksne, Auce, Aizpute, Balvi, Bauska, Brocēni, Cesvaine, Iecava, Ilūkste, Jaungulbene, Jēkabpils, Kārsava, Krāslava, Limbaži, Menģele, Piltene, Priekuļi, Rēzekne, Ropaži, Rūjiena, Sabile, Skrunda, Tukums, Valka, Varakļāni.

Pirmie seansi noritēs piektdien, 16.aprīlī Piltenē un Aizputē plkst.19.00; Skrundā plkst.18.00; Ropažos plkst. 20.00 un 17.aprīlī Krāslavā plkst.17.00; Tukumā plkst 15.00 un 18.00, kā arī Alūksnē plkst. 18.00.

Informāciju par norises vietām, seansu laikiem un mēneša filmu iespējams uzzināt mājaslapā www.kinopunkts.lv, kā arī zvanot uz Kinopunkta infotālruni 26200000. Katrā Kinopunkta teritorijā tiks izvietotas arī afišas.

Komentāri 1

anna

Paldies veidotājiem, filma super, bet galvenais, ka Alūksnē atkal varēja skatīties uz lielā ekrāna. Žēl, ka "Liesmā " neko jau n-tos gadus nerāda un likvidēja kinoteātri. Tagad izaugusi paaudze, kas neko nezina par pasaules kino, kā vien stulbos Amerikas subkultūru, ko pārraida visos kanālos.Alūksnes jaunā paaudze reāli nezina neko ne par Ažijas kino, ne par Eiropas, nemaza jau nerunājot par Āfrikas (savulaik Dienvidāfrikas kino bija skatāms), nedz Dienvidamerikas. Nožēlojami, ka pat par vienu santīmu zāle nebija pilna. Apbrīnot var mūsu stulbos iedzīvotājus, kas ir vienkārši nožēlojami. Bailuļiem, kas domāja, ka filmas būs angliski daru zināmu, ka tās tiek atskaņotas latviešu valodā. Cerams, ka uz nākamo reizi būs vairāk apmeklētāju.

pirms 11 gadiem, 2010.04.18 06:16

Vietējās ziņas