Klubs “Velo” realizē vērienīgu projektu

Pirmais Alūksnes lauku partnerības izsludinātā projektu konkursa projekts veiksmīgi realizēts. Tas ir Alūksnes pilsētas riteņbraukšanas kluba “Velo” projekts “Pirmie soļi ceļu satiksmē ar mobilo piekabi”.  Svelmainajā pagājušajā ceturtdienā notika projekta prezentācija ar dziesmām, dejām, pateicībām.

Pateicas par atbalstu
Par 12 379 latus lielo finansējumu riteņbraukšanas klubs iegādājies tik ļoti nepieciešamo mobilo piekabi, elektroģeneratoru, apskaņošanas iekārtas komplektu, telti, informatīvās izkārtnes. Tagad klubs veiksmīgi varēs organizēt jebkurā vietā un jebkuros laika apstākļos jauno velosipēdistu izbraukuma apmācības. “Velo” kluba vadītājs Guntis Kozilāns  par jauno ieguvumu saka, ka tas ir ļoti vērtīgs un ilgi gaidīts, bet tas nav nācis viegli. Tieši tādēļ viņš sirsnīgi pateicās ikvienam, kas palīdzēja un neliedza padomu. Paldies izskanēja finansiālajiem atbalstītājam SIA  “4Plus” un personīgi Askoldam Zelmenim, jo, kā zinām, neviens projekts neiztiek bez līdzfinansējuma. Paldies skanēja padomdevējiem un palīgiem– Alūksnes lauku partnerības komandai Santai Harjo - Ozoliņai, Indrai Levanei un Innai Gailišai,  Lauku atbalsta dienesta Gulbenes nodaļas darbiniecēm, Valdim Zaduminam Uldim Bērziņam,  Ivaram Vecānam,  Unai Zaduminai, Jurim Marinovam, Dignai Ķīsei, Artim Aizpurietim. Viņi visi saņēma Harija Stradiņa veidotus koka pulksteņus.

Rudenī būs pirmais pasākums

Arī Alūksnes lauku partnerības komanda ir gandarīti par veiksmīgo projekta realizāciju un lielo ieguvumu, kas kalpos visai Alūksnes novada sabiedrībai. “Man ir prieks. Toreiz, kad Guntis izstāstīja savu ideju, es jutu, ka šo projektu vajadzētu realizēt. Prieks, ka partnerības noteiktie mērķi pamazām kopā strādājot tiek īstenot,” pauda Santa Harjo - Ozoliņa. Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris  uzsvēra, ka velo klubs ir viens no aktīvākajiem sporta klubiem novadā un priecājas par tā aktīvo vadību. “Ieguvēji no šī projekta esam mēs visi. Zinu, ka velo klubs uz jauniegūtās tehnikas “nesēdēs, kā uz siena kaudzes” un dalīsies ar citiem,” saka V.Veļķeris un mudināja G. Kozilānam neliegt nevienam savu padomu, lai šādu veiksmīgu un derīgu projektu Alūksnē būtu arvien vairāk. Jau rudenī velo klubs organizēs riteņbraukšanas pasākumu, kur tiks lietota visa jauniegūtā tehnika.

Vietējās ziņas