Konceptuāli atbalsta slēgtās dzelzceļa līnijas Gulbene - Pitalova atjaunošanu 2

VPR Administrācijas vadītāja Guna Kaliņa Priede informē, ka Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) Attīstības padomes sēdē, kas 26.martā notika Pārgaujas novada Auciema muižā, Gulbenes novada priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs savas un citu kaimiņpašvaldību (Apes, Alūksnes, Viļakas, Balvu, Madonas, Cesvaines, Smiltenes un Lubānas pašvaldības) vārdā lūdza VPR Attīstības padomes locekļu atbalstu slēgtās dzelzceļa līnijas Gulbene – Pitalova atjaunošanai.

VPR Attīstības padomes locekļi sniedza konceptuālu atbalstu idejai kā stratēģiski nozīmīgai Vidzemes reģionā. Ar līdzīgu lūgumu Gulbenes novada pašvaldība vērsusies arī Latgales plānošanas reģionā.

Klātesošajiem pašvaldību vadītājiem bija iespēja uzklausīt arī vairāku ministriju pārstāvju informāciju par Eiropas Savienības struktūrfondu sadalījumu pa nozarēm 2014.-2020.gada plānošanas periodā.

Komentāri 2

sviestaiņi

Stjopa vedīs vaķas iekšā...nu kā jau sarkanais.
Ja nopietni, tad kas tad pārvietosies pa to dzelzceļu? Būtu labāk toreiz pacentušies sliežu ceļus saglabāt, nevis visu noārdīja, sliedes nodeva metāllūžņos, naudu sabāza kabatās, tagad būvēs no jauna. Toreiz Stjopa bija pie varas.

pirms 7 gadiem, 2014.03.31 20:37

VZA

Tiešām Apei un Alūksnei šī dzelzceļa līnija ir visvairāk vajadzīga. Ja viņas nebūs tad nmebūs nekā.

pirms 7 gadiem, 2014.04.01 08:45

Vietējās ziņas