Kopā ar prezidentu Krievijā 3

Par vienu no pirmssvētku nozīmīgākajiem notikumiem kļuva Valsts prezidenta Valda Zatlera oficiālā vizīte Krievijā. Kopā ar viņu uz Maskavu un Sanktpēterburgu devās arī 120 Latvijas uzņēmēji, starp kuriem bija arī SIA „Lienama Alūksne” vadītāja Gundega Sauškina.

Šī vizīte viņai bija īpaša gan tās nozīmīguma, gan piedāvāto iespēju dēļ. „Pirmkārt, šis bija vēsturisks notikums. Tā bija pirmā oficiālā Latvijas Valsts prezidenta vizīte Krievijā kopš neatkarības atgūšanas. Otrkārt, šī vizīte man bija daudz vērtīgāka jaunu kontaktu dibināšanai un sadarbības partneru meklēšanai nekā visas iepriekšējās. Ja esi iekļauts prezidenta vizītes delegācijā, uz tevi skatās pavisam citādāk. Tās puses cilvēki uzreiz saprot, ka šis uzņēmums, ko konkrētais cilvēks pārstāv, nav viendienītis, bet gan nopietna firma, ar kuru rēķinās,” skaidro G.Sauškina.

Iepazīstina ar praksē noderīgu informāciju
Uzņēmēju delegācijas darba programmu veidoja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Republikas vēstniecību Krievijā, kā arī Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātām Maskavā un Sanktpēterburgā. Programmā tika iekļauti Latvijas – Krievijas biznesa forumi, kuros notika abu valstu ekonomiskās prezentācijas, individuālās tikšanās ar esošajiem un potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī Latvijas pārtikas produktu degustācijas.

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 27.decembra numura vai pērc maksas rakstu šeit .

Komentāri 3

re

Visu cieņu!
Sulas, dzērveņu sukādes u.c labumi- garrrršīgi!!!! Bez konservantiem!!!

pirms 10 gadiem, 2010.12.28 16:23

aina

Par šo sievieti tiešām prieks- lai veiksme !

pirms 10 gadiem, 2010.12.28 13:22

Vietējās ziņas