Krūmiņu ģimene - “Dziedošo ģimeņu” finālā 32

Krūmiņu ģimene no Alūksnes svētdien veiksmīgi piedalījās LNT šova "Dziedošās ģimenes" pusfinālā, izpildot novadnieka Gunāra Plukša dziesmu "Tu esi kā puķe". Žūrijas un skatītāju balsojuma kopvērtējums ļauj alūksniešiem piedalīties arī tālāk šova finālā.

Žūrija - aktrise Katrīne Pasternaka, dziedātāja Ieva Akuratere un kordiriģents Uldis Kokars - Krūmiņu ģimenes sniegumu atzina par pārliecinošu, sirsnīgu, emocionālu, skaistu un labu. Pēc pirmās lielās uzstāšanās māmiņa Inese atzīst - izvēli piedalīties šovā nenožēlo un tagad jātiecas tikai uz priekšu.

"Esam ļoti priecīgi, ka tikām tālāk - par to liels paldies visiem tiem, kas par mūsu ģimeni balsoja, visiem atbalstītājiem - gan klātienē, gan pie televīzijas ekrāniem. Vispriecīgākais bija dēls Edgars! Priekšnesums izdevās, kā bijām iecerējuši - tik lielai auditorijai uz lielās skatuves kopā kā ģimene muzicējām pirmo reizi. Tagad saņemam daudz labu vārdu no atbalstītājiem caur internetu, īsziņās - tas ļoti palīdz un uzmundrina," saka I.Krūmiņa.

Viņa atzīst, ka aizkulisēs starp ģimenēm konkurences nav - visi ir draudzīgi, sirsnīgi. "Mēs jau paguvām iedraudzēties ar Baumaņu ģimenīti - ļoti žēl, ka viņi netika tālāk uz finālu," norāda I.Krūmiņa. Viņa secina, ka dalību šovā visgrūtāk pārdzīvo mazie bērni. "Rīgā svētdien bijām jau kopš agra rīta - bija filmēšanās, gatavošanās. Šova tiešraide beidzās pēc pusnakts, bet mazuļi tik ilgi nevarēja izturēt - daudzi saldi dusēja, kad bija noslēguma uznāciens, arī mūsu Sandis. Ģimenēm ar maziem bērniem tur ir, ko turēt," saka I.Krūmiņa.

Viņa atzīst, ka starp šova dalībniekiem ir daudz spēcīgu ģimeņu un labu dziedātāju, piemēram, māsas Drozdovičas, mamma un meita Dūdumas, Zaļkalniņu ģimene. Šogad starp pirmā pusfināla dalībniekiem maz bija ģimeņu, kur muzicē abi vecāki un bērni, vairāk bija radinieku vai nepilno ģimeņu dalībnieki. I.Krūmiņa neslēpj - "izlasīt" no radiniekiem labākos dziedātājus ir vieglāk, nekā dziedāt vienai ģimenei, jo tad jāņem vērā katra prasmes un jāpanāk, lai labi izdodas arī tam, kurš ikdienā nav tik labs dziedātājs.

Pirmajā pusfinālā svētdien piedalījās 10 ģimenes, no kurām 6 izvirzīja tālāk finālam. Otrais pusfināls būs 29.augustā, kad atkal no 10 ģimenēm 6 izvirzīs finālam, savukārt lielie dziedāšanas svētki sāksies 5.septembrī. Tagad Krūmiņu ģimenei ir divas nedēļas laika, lai sagatavotu 5.septembra priekšnesumu. Iepriekš tika norādīts, ka tad dalībniekiem būs jāizpilda dziesma - ģimenes hīts.

Komentāri 32

iks

Nu nepiekrītu pēdējam komentāram,es domāju ka sešiniekā viņi būs!

pirms 10 gadiem, 2010.08.30 15:51

es

Alūksnieši malači ar to vien kad piedalās ! Augstas vietas nebūs,bet tomēr malači !

pirms 10 gadiem, 2010.08.30 14:33

North

Vienai daļai komentētāju būtu jāpamaina ēdienkarte! Ir rudens, pievērsieties augļiem un dārzeņiem, lieciet tak mieru cilvēkiem, kuri var un dara un nes Alūksnes vārdu tālāk!

pirms 10 gadiem, 2010.08.26 11:55

sandra

Turu par Jums īkšķus! Jums ir talants un dotības un drosme. Liels prieks, ka Alūksnē ir tāda ģimene kā Krūmiņu ģimene! Lai Jums ļoti labi veicas!

pirms 10 gadiem, 2010.08.26 08:52

atbalstītājs

Es noteikti turēšu īkšķus par Krūmiņiem.... lai veicās... bet par kritiku nesatraucās, to jau jūsu konkurenti noteikti ka te gvelž.... Gribās man redzēt kā tad nu pašhiem ar to riepu būšanu sanāks...

pirms 10 gadiem, 2010.08.26 03:35

lensa

Bija jauki. Un krietni jaukāk par pērnajiem Eglīšiem. Turās!

pirms 10 gadiem, 2010.08.25 19:21

R

Malači... Turieties un Jums izdosies!!! Veiksmi Jums!

pirms 10 gadiem, 2010.08.25 16:28

R

Malači... Turieties un Jums izdosies!!! Veiksmi Jums!

pirms 10 gadiem, 2010.08.25 16:28

JĀ!!!!

Turieties kopā gan emocionāli gan skatuviski! Lai veicas! Uzklausiet draudzīgu kritiku (tāda būtu jebkuram), bet aplējējus ar samazgām uzskatiet par humora večiem, par kuriem tikai jāsmejas!

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 19:16

Dace

Mīļie Krūmiņi! Esot šovā, katru mīļu brīdi atcerieties, ka esat ĢIMENE! Vēlme apliecināt sevi individuāli lai paliek citiem projektiem. Pretējā gadījumā to ātri vien atšifrēs gan žūrija, gan skatītāji. Veiksmi jums!

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 18:47

Linda

Es biju tā, kas rakstīja, ka Edgars izskatījās pārāk aizrāvies ar sevis rādīšanu (un pie tāpalieku), jo , lai cik profesionāls esi, nedrīkst zaudēt kontaktu ar partneriem. Bet ,neskatoties uz dziesmas saturu, bija tikai spēle uz zāli. Atraisīts, jā ļoti, bet nebija KOP"A ar pārējiem. Ar to es nedomāju, ka viņam jāatmet atraisītība, bet emocionāli - ar skatienu, ar ķermeņa pagriezienu šajā dziesmā ''prasījās'' būt citādam. Bet, tas kā noliek viņus konstruktīvais kritiķis, ir par traku - ļoti tendenciozi. Un tādi kā ''Lapčenoks'' vispār ir ļoti sīki cilvēciņi. Apalīgs, bet ĻOTI simpātisks ir Zigmārs, un šovā viņi visi izskatījās burvīgi. Par imidžu nu gan nebija kur piesieties. Un gan jau būs dziesmas, kas vairāk paņems, kaut gan arī tas ir gaumes lieta. Bet uzstājās ar cieņu un godu - labi.

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 18:25

man prieks par Krūmiņiem!! Malači, dziesma jauka, izpildījums arī, bet uz suņiem neklausieties, lai viņi rej un ar savu "konstruktīvo" kritiku aizrijas. Novēlu uzvarēt!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 17:31

andris

nu vienkārši malači!man prieks par viņiem!
lai izdodas!
Es par krūmiņiem!

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 17:09

Es

Man mazliet žēl, ka Krūmiņu ģimene nestartēja 1.šovā, jo tur uz kopējā fona būtu zvaigznes, šogad salīdzinoši - konkurence krietni spēcīgāka. Bet man nebija kauns, kad uzstājās alūksnieši, uz citu programmu TV nebija jāpārslēdz, kā to visai bieži darīju pagājušajā gadā. Edgaram, protams, jūtama skatuves pieredze. Lai viņam izdodas "aktivizēt" arī pārējos.Būs labi, turieties, un kaut kad iepriekš jau rakstīju komentāros, lai jums izdodas nesaskumt par vietējo skauģu un nelabvēļu attieksmi, jo, kā jūtat,jau sākas!!! Izsakot savu viedokli par startējušajām ģimenēm, gribētos zināt, kādi ir atlases kritēriji. Manuprāt, ģimene ir tad, ja ir vismaz divu paaudžu pārstāvji. Tāpēc, manuprāt, zem virsraksta "ģimeņu šovs" neder "Dvīnes". Savukārt, Dūdumām šī šova latiņa ir par zemu.

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 15:32

un turpmaak lai vecais nennem mazajam mikrafonu,bet ar to roku pietur savu zapasku :D

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 11:16

LaPČENOKS

Ir jau labi, bet Zigmāram vajag par numuru vai diviem lielākas bikses, citādi "darba tulzna" karas pāri

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 11:07

Veiksmi Krūmiņu ģimenei! Inesei brīnišķīga kleita un vīrieši ļoti pieskaņoti! Lai izdodas!

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 10:24

nu BAIGIE malači, tādi baismīgi brrrr....:D tīri subjektīvi man dziesma ritīg iešķebināja, Guncis ar Zani ūja kur labāk nodzied un skanīgāk, gaidīšu kas būs nākamā dziesma, pakonsultējieties ar kādu no malas kas skatījās, nu nepietiks ar saviem spēkiem, atmetat iedomību un pajautājiet kolēģiem priekšlikumus. Centienos pārlēkt savai pakaļai nevajadzētu dabisku izturēšanos pazaudēt, mazajam beigās Zigis noņēma miķi un aizmirsa atdot atpakaļ, tas man šķita stulbi, kāds te jau minēja ka Edgars bišķi varētu nolaisties atpakaļ uz zemes, jo pagaidām vēl neir iemesls lidot bijis, savādāk viņa uzskrējieniem uz skatuves Zigis tīri fiziski netiek līdzi, jūs tač esat ģimene nevis izlēcējs & co, cerams šitos komentus ,skarbos dažus kā mans,visus izlasīs Krūmiņi un ņems pierē, savādāk tālāk netikt. Tač atslābstiet uz skatuves teju katru dienu visi kāpjat a te tā nobijušies, sažņaugušies, vienīgais mazais vēl bez kompleksiem un izturējās dabiski, žūrija pašiem jums par pārsteigumu jūs pat nepieminēja tikai mazo saslavēja, tātad nebijāt dabiski, nepinaties savā meistarībā turpmāk, tās jums pietiek,ļaujiet tai vaļu, jā vēl grimmētāji jūs par zombijiem ar aknu slimību pazīmēm uztaisījuši bija, neļaujiet to darīt :) sejas izskatijās kā no morga. nu tāda konstruktīva kritika es domāju. Veiksmi jums!

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 09:38

Vietējās ziņas