Latvijā notiek 12. Saeimas vēlēšanas 1

Vēlēšanu iecirknī Nr.296 jau līdz pulksten 9.30 bija ieradušies 146 vēlētāji, kuri nodevuši savu balsi 12.Saeimas vēlēšanās.

Alūksniete Ilga Šikova pauda, ka uz vēlēšanām nāk katru reizi, taču šoreiz balsos par jaunām sejām, nevis ierastajiem kandidātiem.

"Gribas Saeimā redzēt jaunas sejas," teica I.Šikova. Jaunietis Oskars Keomeģis atzina, ka atnācis uz vēlēšanām, jo viņam ir bijis svarīgi atdot savu balsi. "Atnācu tikai tāpēc, lai neievēlētu "Saskaņas centru". Tieši tāpēc arī esmu atnācis nobalsot," pauda O.Keomeģis.

Vēlēšanu iecirkņa Nr.296 komisijas priekšsēdētāja Iveta Vārtukapteine informē, ka šajā iecirknī piecas dienas pirms vēlēšanām notikušas informatīvās dienas, kurās katrs interesents varējis nākt un uzzināt ko vairāk par kandidātu sarakstiem, kā arī pieteikties balsošanai dzīvesvietās.

"Viens cilvēks šodien bija ieradies jau tieši pulksten 7.00, jo viņam bija jādodas uz darbu. Aktivitāte vēlēšanās ir liela," atzīst I.Vārtukapteine. Savu balsi vēlēšanu iecirkņos var atdot līdz pat pulksten 20.00.

Savu balsi Alūksnes novada vēlētāji var atdot iecirkņos, kuri atrodas pilsētas administratīvajā ēkā, Alūksnes pilsētas sākumskolā, Alūksnes novada vidusskolā, SIA “Alūksnes energoceltnieks” ēkā, Alsviķu kultūras namā, Strautiņu pamatskolā, Annas pagasta pārvaldē, Sporta, kultūras, interešu izglītības un mūžizglītības centrā “Dailes”, Bejas bibliotēkā, Kolberģa tautas namā, Jaunannas tautas namā, Jaunlaicenes pamatskolā, Kalncempju pagasta pārvaldē, Liepnas pagasta pārvaldē, Mārkalnes tautas namā, Pededzes tautas namā, Veclaicenes pagasta pārvaldē, Zeltiņu pagasta bibliotēkā un Ziemera pagasta pārvaldē.

Komentāri 1

l

Malači. Latvieši turās. Es par vietējiem!, izņemot Melderpapu.

pirms 6 gadiem, 2014.10.04 18:37

Vietējās ziņas