"airBaltic" nākamnedēļ veiks repatriācijas reisu no Oslo uz Rīgu

Pēc Ārlietu ministrijas pieprasījuma un ar Satiksmes ministrijas atļauju Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" trešdien, 22.aprīlī, izpildīs speciālos reisus starp Rīgu uz Oslo, "Alūksniešiem.lv" informē aģentūra Leta.

Informācija Satiksmes ministrijas mājaslapā liecina, ka reiss "BT1159" Rīga-Oslo izlidos 22.aprīlī plkst.11.25 un nolaidīsies plkst.12.10. Savukārt reiss "BT1160" Oslo-Rīga izlidos plkst.14.10 un nolaidīsies plkst.16.45. 

Ar katru no šiem reisiem vienā virzienā būs iespējams ceļot līdz 140 pasažieriem.

Satiksmes ministrijā aģentūru LETA informēja, ka reisu Rīga-Oslo varēs izmantot arī Latvijas uzņēmumu darbinieki, kuriem jādodas komandējumā uz Norvēģiju.

Rezervēt biļetes šiem lidojumiem ir iespējams, zvanot uz "airBaltic" zvanu centru pa īpaši izveidotu tālruni +371 67207771. Lidsabiedrība lūdz ņemt vērā, ka, veicot rezervāciju pa telefonu, pasažieriem būs nepieciešams sniegt un apstiprināt savu pases informāciju. Tiem, kuri vēlas ceļot no Rīgas, jābūt atļaujai iebraukt attiecīgajā valstī. 

"airBaltic" aicina visus ielidojošos pasažierus ar saslimšanas simptomiem vērsties pie mediķiem starptautiskās lidostas Rīga E un C atlidošanas sektorā pirms bagāžas saņemšanas. Pasažieriem, kas ierodas no vīrusa skartajām teritorijām, jāievēro obligāta pašizolācija 14 dienas.

Pašreiz "airBaltic" turpina piedāvāt tās klientiem čarterlidojumus un kravu lidojumus, kurus iespējams pieteikt uzņēmuma mājaslapā.

Latvijas ziņas