Valsts policijas pretterorisma vienība OMEGA izsludina kandidātu atlasi!

Pievienojies OMEGA komandai un gūsti nenovērtējamu iespēju pastāvīgi attīstīties un realizēt sevi, vienlaikus rūpējoties par Latvijas drošību! Esošie Valsts policijas pretterorisma vienības kaujinieki augstu novērtē dinamisko un interesanto darbu OMEGA komandā un ir gatavi uzņemt savā ģimenē jaunus biedrus! Tādēļ nav svarīgi, ar ko tu šobrīd nodarbojies – jo ātrāk pieteiksies, jo ātrāk varēsi noskaidrot, vai esi gatavs rūpēties par Latvijas drošību, esot OMEGA sastāvā.
OMEGA ir speciāli organizēta, apmācīta un ekipēta Valsts policijas pretterorisma vienība, kura veic tādus uzdevumus, kas saistās ar sevišķi paaugstinātu bīstamību. Dienests Vienībā piedāvā unikālu iespēju nepārtraukti mācīties un attīstīties dažāda veida kursos un apmācību programmās gan Latvijā, gan ārvalstīs. Tostarp OMEGA regulāri piedalās un arī pati organizē dažādas mācības un kursus Eiropas mērogā, jau no 2001.gada, esot Eiropas Savienības speciālās intervences vienību tīkla ATLAS sastāvdaļa.
Ikviens Vienības kaujinieks primāri tiek sagatavots trieciennieka funkciju veikšanai. Turpmākā dienestā kaujiniekam ir iespēja sevi realizēt plašā specializāciju klāstā jau atkarībā no savām spējām un talantiem. Vienības kaujinieku grupās pārstāvētas augstas kvalifikācijas specialitātes, tostarp snaiperi-novērotāji, pilsētvides alpīnisti, sapieri, ūdenslīdēji, pārrunu vedēji u.c. Ikvienam OMEGA kaujiniekam jāspēj ātri pieņemt lēmumus atbilstoši situācijai un uzņemties atbildību. Tāpat jāpiemīt loģiskai domāšanai, vērīgumam, pacietībai, neatlaidībai un spējai pārvarēt jebkura veida bailes, kā arī jāpiemīt konfidencialitātei.
Vienības būtība un galvenais uzdevums ir teroristisko aktu novēršana un pārtraukšana – OMEGA kaujinieki jebkurā brīdī ir gatavi reaģēt uz paaugstinātas bīstamības izsaukumiem, kā arī pastāvīgi trenējas, lai operatīvi un profesionāli spētu veikt dienesta pienākumus lielas psiholoģiskās slodzes un stresa apstākļos. Savukārt ikdienā OMEGA pilda arī citus uzdevumus, kas saistās ar paaugstinātu bīstamību – ķīlnieku atbrīvošana, sevišķi bīstamu noziedznieku aizturēšana, sprāgstvielu meklēšana un neitralizēšana, kā arī pārrunu vešana ar personām, kuras nonākušas krīzes situācijā un apdraud sevi un apkārtējos, u.c.
Atlases process un mācību posms ir ārkārtīgi interesants un jauniem iespaidiem bagāts. Kļūstot par daļu no OMEGA, tu kļūsti par daļu no šīs vienības ģimenes – gūsti uzticamus cīņu biedrus, draugus un atbalstu, kāds nav nekur citur. Šo kopības un uzticības sajūtu vēl vairāk akcentē tas, ka šajā Vienībā ir vismazākā kadru mainība visā Valsts policijā. Esošie Vienības kaujinieki augstu novērtē dinamisko un interesanto dienestu komandā, strādājot ar modernu, mūsdienīgu ekipējumu un bruņojumu, tāpat novērtē arī iespēju pastāvīgi attīstīties. Un, kas nav mazsvarīgi – par ieguldīto laiku un pūlēm saņemot konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.
Pievienojies OMEGA ģimenei un sūti pieteikumu e-pastam [email protected], rakstot savu kontaktinformāciju – vārdu, uzvārdu un kā ar tevi sazināties. Pieteikšanās laikam nav ierobežojumu, taču, jo ātrāk pieteiksies, jo ātrāk varēsi pārbaudīt sevi un noskaidrot, vai esi gatavs rūpēties par Latvijas drošību, esot OMEGA sastāvā!

Latvijas ziņas