Lauku atbalsta dienests pieņem arī Alūksnē

Kopš septembra Alūksnē iedzīvotājiem ir iespēja atkal izmantot Lauku atbalsta dienesta (LAD) Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes pakalpojumus, nemērojot ceļu uz Gulbeni.


Klientu pieņemšana Alūksnē kopš 2.septembra notiek reizi nedēļā – katru otrdienu no pulksten 9.00 līdz 16.00 Dārza ielā 11, 110.kabinetā. Līdz šim Alūksnes un Apes novadu iedzīvotājiem bija jāmēro ceļš uz Gulbeni, lai LAD kārtotu sev nepieciešamos jautājumus, jo pēc centralizācijas dienesta darbinieki jau vairākus gadus Alūksnē klientus vairs nepieņēma.

LAD Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītāja Saulcerīte Indričeva uzsver, ka Alūksnes klientu apkalpošanas centrā varēs saņemt visus tos pašus pakalpojumus, ko LAD birojā Gulbenē.


“Telpas Alūksnes novada domes ēkā sākām nomāt jau pagājušajā gadā, bija aizkavēšanās sakarā ar iepirkuma procedūru un interneta ierīkošanu, bet tagad šie jautājumi ir atrisināti un varam sākt pieņemt iedzīvotājus Alūksnē. Sākumā pieņemšanas notiks reizi nedēļā – otrdienās. Jebkurš klients, kas būs atnācis, varēs uz vietas nokārtot visus jautājumus tuvāk savai dzīvesvietai, lai nebūtu jābrauc uz Gulbenes biroju un ekonomētu iedzīvotāju līdzekļus, kas tika patērēti ceļa izdevumos. Uz vietas Alūksnē varēs reģistrēties par LAD klientu, uzzināt jaunāko informāciju, saņemt konsultācijas, apskatīt datus sistēmā – visu! Otrdiena ir izvēlēta tāpēc, ka šajā dienā iedzīvotājus tajā pašā ēkā pieņem arī Datu centra speciālisti, turpat atrodas arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Alūksnes filiāle,” stāsta S.Indričeva.


Kopš pavasara klientu apkalpošanas centrs atvērts arī Balvos, kur apmeklētība esot liela.


“Uzturēt ēku, lai Alūksnē būtu visi LAD speciālisti, nav ekonomiski izdevīgi un nav arī tādas nepieciešamības, tādēļ rasts risinājums iedzīvotāju pieņemšanai. Alūksnē iedzīvotājus pieņems klientu apkalpošanas speciāliste Evita Vasiļjeva. Ja iedzīvotāju apmeklētība Alūksnes klientu apkalpošanas centrā būs ļoti liela, organizēsim pieņemšanu vairākas reizes nedēļā,” saka S.Indričeva.


Vietējās ziņas