Legalizēs objektu 6

Alūksne

Lai beidzot varētu nodot ekspluatācijā un legalizēt būvobjektu “Ūdensvada un kanalizācijas ārējo tīklu izbūve stadionam Pilssalā, Pilssalas ielā”, Alūksnes novada dome nolēmusi izstrādāt jaunu tehnisko projektu.

Darbus tur sāka jau pirms diviem gadiem, bet joprojām objekts nav nodots ekspluatācijā, jo bijušas lielas atkāpes no projekta un atsevišķi rakšanas darbi veikti bez saskaņošanas. Alūksnes novada pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova uzsver – bruģi bija paredzēts ieklāt stāvlaukumā pie aģentūras “Alja” ēkas, bet tur tas nav paveikts. Toties celiņam, kas ved uz estrādi, bija paredzēts klāt asfaltu – arī tas nav izdarīts, bet ieklāts bruģis. Turklāt par šim objektam paredzēto finansējumu veikti arī darbi Cerību ielā, Alūksnē – otrā pilsētas malā, kas ierakstīti arī būvdarbu žurnālā. Deputāts Ainars Melders pirmdien apvienotajā Tautsaimniecības un Teritoriālās komitejas sēdē skaidroja, ka toreiz iepirkumā bija iekļauta nauda arī caurteku nomaiņai gan Pilssalas ielā, gan Cerību ielā.

Komentāri 6

???

Pašreiz novada domes darbā ir vairāk jautājumu un nejēdzību, nekā normāla darba. Vienkārši ir jāpārskata iepirkuma dokumenti, projektā jāveic izmaiņas (ja tādas ir vajadzīgas???), jo Ervīns Ločmelis vēl joprojām ir sastopams. Ir vēl jautājums, vai vecajā projektā ir norādīts, kur jāklāj asfalts un kur bruģis, jeb tajā ir tikai platība. Nu nevajag dumji runāt preses priekšā, tā vienkārši ir pašu nezināšana. Ietaupot līdzekļus, kurus varēja kāds darbonis arī ieraut, ir izdarīts tik daudz papildus darba (Skolas iela, tualete Pilssalā, celiņš uz estrādi u.c.) Es vispār nesaprotu kāpēc ir jānodod celiņš uz estrādi, ja tam ir tikai seguma maiņa, tas taču nav uzradies no jauna vienā naktī. Tā jau ir izdari ko labu, vienalga esi slikts. Līga un Aina arī vēl strādā, vai tad tagad arī dzied svešu dziesmu, nevis izsaka profesionāli pareizus viedokļus?!

pirms 11 gadiem, 2010.06.10 18:51

tantuks

nu tad sakiet skaidri.,kurš pieļāva novirzes un kuram būtu jāatbild par papildus izdevumiem, jeb kādas labi nopelna?.

pirms 11 gadiem, 2010.06.10 12:59

Dziņa

Kaut otrādi izdarīts, bet gana loģiski un forši, kas tas par projektētāju , kas negribējis darīt otrādi kā dzīvē, ampampelis īsts...Pie aljas loģiski ka asvaltu vajag lai labāk iesauļojas un gribat teik ka laivu stāvlaukumu sacensībām gribējāt ar bruģi, nē nav slikti spāņi vai itāļi varēja uzsaukt, jo Šeit viņiem gana labi patīk - Armand varbut vēl var paspēt līdz laivu sacenēm???????

pirms 11 gadiem, 2010.06.10 09:59

Cik maksās jaunais projekts un kurš segs zaudējumus ? Jaunais laiks ar Zaķi un Liepiņu (izpilddirektore un nekustāmo īpašumu nodaļas šefs) vai TP ar mēru Puzuli un vietnieku Mustu ?

pirms 11 gadiem, 2010.06.09 21:53

Adlers saņem vietnieka algu, bet Nīkrencis - komitejas vadītāja... Bet taču lai tiek, cilvēki par šitajām algām tā cīnījās, tā jau viņiem sūdīgi, ka visi lamā un sauc par pašlabuma meklētājiem, neļauj sievas iecelt amatos... ak, jā Nīkrencim tomēr izdevās...

pirms 11 gadiem, 2010.06.09 21:36

?

nesaprotu tikai vienu kā maksā komiteju vadītājiem par to apvienoto komiteju vadīšanu, nedala uz pusēm vai varbūt tomēr dala, kas to zin?

pirms 11 gadiem, 2010.06.09 17:57

Vietējās ziņas