Leonīds Perevertailo – viens no labākajiem gada ārstiem 14

Šodien Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) aulā  tiks pasniegtas "Gada balvas medicīnā 2013",. Balvas tiks pasniegtas desmit nominācijās - "Gada slimnīca", "Gada notikums medicīnā", "Par mūža ieguldījumu veselības aprūpes organizācijā", "Gada cilvēks medicīnā", "Gada ārsts", "Gada ārsta palīgs", "Gada māsa", "Gada vecmāte", "Gada farmaceits" un "Gada rehabilitācijas speciālists".

Nominācijā “Gada ārsts 2013” labāko 20 vidū ir arī Alūksnes slimnīcas Traumatologs – ortopēds Leonīds Perevertailo.

Apbalvojumi tiks pasniegti par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā, ko raksturo pasākumam izvēlētais moto "Dodot gaismu, sadegu". Katrs no laureātiem savā īpašumā iegūs mākslinieka Armanda Jēkabsona īpaši šim notikumam izstrādātu oriģināldarbu "Dzīvības asns", kas simbolizē dzīvību un veselību.

Pasākumā klātesošos priecēs dažādi priekšnesumi iecienītu mākslinieku un veselības aprūpes speciālistu izpildījumā. Uzstāsies mūziķi Ingus Ulmanis, Valters Frīdenbergs un Ieva Kerēvica, kā arī Latvijas Ārstu biedrības vīru koris diriģenta Edgara Račevska vadībā. Savukārt par muzikālo pavadījumu rūpēsies Rīgas Stradiņa universitātes profesors, ārsts un pianists Dzintars Mozgis, kā arī džeza pianists un komponists Madars Kalniņš.

Ceremonijā pirmo reizi izskanēs arī "Gada balvai medicīnā" īpaši radīta dziesma, kuras mūzikas autors ir Imants Kalniņš, bet vārdu autors - dzejnieks Viks jeb Viktors Kalniņš.

Pasākumu vadīs aktieris Varis Vētra kopā ar profesoriem Jāni Vētru un Dzintaru Mozgi, bet balvas pasniegs veselības ministre Ingrīda Circene (V), Rīgas Stradiņa universitātes rektors Jānis Gardovskis, ārste Dace Seisuma, nacionālo zāļu ražotāju "Grindex" un "OlainFarm" pārstāvji, kā arī iepriekšējo gadu balvu ieguvēji un pasākuma organizatori.

Komentāri 14

mediķe

man,liels prieks.par sasniegto.Vienmēr pozitīvs,nekad neatsaka savu padomu.

pirms 7 gadiem, 2014.01.31 12:27

paciente 1

Jā, liels prieks! Paldies Dakterim! Novēlu veiksmi arī turpmāk.

pirms 7 gadiem, 2014.01.31 12:32

..

Jā, diemžēl arī manas ģimenes un ģimenes draugu pieredze saistībā ar šo dakteri ir bijusi ļoti negatīva!

pirms 7 gadiem, 2014.01.31 13:28

A

Paldies dakterim. Prieks ,ka viņš ir Alūksnē. Lai veicas arī turpmāk.

pirms 7 gadiem, 2014.01.31 16:14

pzdu

Aizej uzvāri kumelīšu tēju un atslābsti...

pirms 7 gadiem, 2014.01.31 18:26

Aigars

Jau pirms padsmit gadiem tiku krietni saburzīts.
Sastellēja mani kopā no tā kas bija atlicis.
Rīgas kungi aiz pārsteiguma rokas vien noplātīja,kad aizbraucu uz pārbaudi!
Dakteris Leonīds patiesi ir Ārsts un Cilvēks ar lielo burtu!
Klusa, ārēji neizpausta uzticība dotajam Zvērestam.
Vārdi šeit lieki. Viņa paveiktais darbs pats runā!

pirms 7 gadiem, 2014.01.31 19:00

#

Tas darbs ko viņš ikdienā dara un cik viņš ir uzmanīgs un pieklājīgs ir pelnījis atzinību.Ārsts ar lielo burtu.Lai viņam pašam zelta veselība:)

pirms 7 gadiem, 2014.02.01 12:58

paciente

Ļoti atsaucīgs,uzmanīgs un protams zinošs savā specialitātē.Prieks ,ka mums Alūksnē ir TĀDS dakteris.Atzinība pelnīta,paldies!

pirms 7 gadiem, 2014.02.02 20:05

Vietējās ziņas