Lieldienu tirdziņā piedāvās plašu produkcijas klāstu

Piektdien, 18. aprīlī, no pulksten 9.00 līdz 13.00 Alūksnes novada pašvaldība un SIA „LLKC Alūksnes lauku konsultāciju birojs” organizē Lieldienu tirdziņu, kas notiks Alūksnē, administratīvajā ēkā, Dārza ielā 11. Par to informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Viņa stāsta, ka tirdziņā mājražotāji un amatnieki piedāvās ļoti plašu dažādas produkcijas klāstu, jo ir pieteicies liels mājražotāju un amatnieku skaits gan no Alūksnes novada, gan citām tuvākām un tālākām Latvijas vietām.

Tirdziņa apmeklētāji varēs iegādāties dažādas lietas, tostarp rokdarbus - adījumus, tamborējumus, izšuvumus, filcējumus, tekstila izstrādājumus, amatniecības izstrādājumus - rotas, kartītes, somas, lakatus, lelles, metāla izstrādājumus, keramiku, aromātiskās koka bumbiņas, dabīgu izejvielu ziepes, dekupētus un apgleznotus priekšmetus, koka izstrādājumus.

Tāpat tirdziņā būs dažādi kārumi – maize, pončiki, žāvējumi, kūpinājumi un vēl citi gaļas izstrādājumi, arī dažādu šķirņu vietējie āboli, bioloģiskās tējas, garšvielas, sieri un vīni. Ņemot vērā dārzu sezonas tuvošanos, tirdziņa apmeklētāji varēs jau iegādāties dažādus stādus, ziemcietes, gladiolu sīpolus, sēklas kartupeļus un citas noderīgas lietas.

"Aicinām Lieldienu brīvdienas iesākt, apmeklējot mājražotāju un amatnieku tirdziņu, kas Alūksnē attīstās un kļūst arvien populārāks!" aicina E.Aploka.

Vietējās ziņas