Likvidēts arī bānīša brīvdienu reiss 5

Pagājušajā svētdienā vairāki alūksnieši secināja, ka nav vairs bānīša reisa, kas uz Gulbeni atiet pulksten 12.00. Par šīm izmaiņām nebija informācijas, lai gan tās stājušās spēkā ar 1.februāri reizē ar rīta reisa atcelšanu.

“Tagad vilciens visās dienās kursē vienādi - gan darbdienās, gan brīvdienās. Tas nozīmē, ka dienas reiss atiet no Gulbenes pulksten 13.00 un pulksten 15.20 no Alūksnes, vakara reiss pulksten 18.00 no Gulbenes un pulksten 19.50 no Alūksnes. Saskaņā ar izmaiņām valsts pasūtījumā tika pieņemts lēmums dzelzceļa posmā “Gulbene – Alūksne” samazināt reisu skaitu līdz diviem vilcienu pāriem dienā, līdzšinējo trīs reisu vietā,” skaidro SIA “Gulbenes – Alūksnes bānītis” pārstāve Marina Deļikatnaja.Uzņēmuma izpilddirektors Dāvis Bušs stāsta par izveidojušos situāciju. Pagājušā gada nogalē no valsts SIA “Autotransporta direkcija” tika saņemta informācija par finansējuma samazināšanu pasažieru pārvadājumiem. Janvārī šī informācija apstiprinājās, tāpēc steidzami bija jāmeklē risinājumi, lai turpinātu nodrošināt pasažieru pārvadājumus. Pasažieru plūsmas izpēte un pasažieru aptauja liecināja, ka tieši rīta reiss ir vismazāk noslogots. Turklāt nedaudzajiem šā reisa pasažieriem ir alternatīvas, lai nokļūtu galamērķī

Komentāri 5

arī aluksnietis

Nez kāpēc es zināju, ka svētdien no rīta nebūs vilciena. Varbūt vajag iemācīties skatīties, vilciena sarakstu?

pirms 10 gadiem, 2010.02.11 16:58

alūksnietis

Slikti, ka sakars ar gulbeniešiem! Ne jau par velti ir teiciens, ka stulbenis no Gulbenes... Tās puses lēmējļautiņiem ir ***a domāšana!

pirms 10 gadiem, 2010.02.10 11:59

ilmars

Nu uz gulbeni jau ir alternativa liela ka aizbraukt. It seviski ja jabut no rita, lai vakara laicigi majas tiktu. Nez vai kads gudrais man var pateikt ka ar sab. transportu tresdien no rita 9 varu ierasties Gulbene?

pirms 10 gadiem, 2010.02.10 11:40

Vietējās ziņas