Lūgs aizņēmumus 5

Alūksnes novads 

Dome Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padomei lūgs atļauju ņemt divus aizņēmumus.

 Lai nodrošinātu Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai projekta “Pededzes pagasta pašvaldības ceļu “Ķurši – kapsēta” un “Pededze – Naumova” rekonstrukcija” īstenošanu, lūgs atļauju 115 028 latu aizņēmuma ņemšanai. Bet lai nodrošinātu Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Alūksnes vidusskolas infrastruktūras pielāgošana izglītojamiem ar funkcionāliem traucējumiem”, lūgs aizņēmumu 80 485 latu apmērā. Alūksnes vidusskolas direktore Vija Puzule norāda, ka katrā novadā vienu skolu plānots pielāgot bērniem ar kustību traucējumiem, tādēļ Alūksnes vidusskolā veiks lifta izbūvi, telpu pielāgošanu un apkārtnes labiekārtošanu. Aizņēmumus plānots atmaksāt no 2011. līdz 2015.gadam.

Komentāri 5

TP

Mēs-taukmūļi bez izšķērdēšanas un otkatiem nemaz dzīvot neprotam.

pirms 11 gadiem, 2010.01.13 15:44

nost ar izšķērdību

pilnīgi var iztikt...Tiešām,mums taču ir Alsviķu skola,kuru varētu uzlabot,diez kāpēc vidusskola izpelnījusies tādu priekšrocību?Tās skolas līmenis nav nekāds augstais. Pilsētā ielas pārbāztas ar sniegu,krustojumus un uzkalnītes nevar normāli nokaisīt,lai neslīdētu,bet te jau gan naudu var aizņemties... Kārtējais novada sviests...

pirms 11 gadiem, 2010.01.12 13:46

zaza

Un kada tad ir vajadziba,vai teiksim noslogotiba sim pacelajam? Ja mums jau novada ir viena skola, tad vinu ari vajag attistit.Alsvikos viss ir pakartots invalidiem, kadel neleitderigi nauda jatere? Smird pec nelietibam. Celtnieciba ir loti patikams veids ka norakstit naudu,respektivi dazam labam ir iespeja iedzivoties. UIn te nu ir tas redzams. Vai sis lifts ir tik svarigs? Un ka bus ar parejo invalidu integraciju?To ka uzcels sai skola vienu liftu nekas nebus atrisinats? Ka paliks ar iebrauktuvi skola, uz ednicu ka tiks ar ratiniem? Katra stava specialas tualetes?Un ka tiks gerbtuve?Nerunasim par specigfisko invalidu psihologu un vel citam prasibam kuras nepieciesamas invalidam. Un ka paliks ar brivu parvietosanos pa skolas eku?
Secinajums viens, nelietderiga naudas izskerdesana.Puzulei vajag sakartot skolu ar esosajiem audzekniem lai nesmeke un lielakie neaizskar mazakos. Lai nosaukums Vidusskola atbilst patiesibai, nevis lidzinas specskolai vai velns zin kam.

pirms 11 gadiem, 2010.01.12 09:04

Jānis

Tā ir valsts programma vienas vispārizglītojošās skolas katrā rajonā pielāgošana bērniem ar kustību traucējumiem.
Pašvaldības daļa projektā bija 9% no kopsummas. Pārējo pēc projekta realizācijas atgriezīs no ERAF.

pirms 11 gadiem, 2010.01.11 19:24

zaza

bets mums tak Alsvikos ir skola pielagota tiesi invalidiem. Kapec vajag viduskola vel ko darit? Jeb naudas izskertiba ta ir karteja? vfai puzulei nav mera sajutas?

pirms 11 gadiem, 2010.01.11 18:34

Vietējās ziņas