Maina zupas virtuves darbību 1

Jau Trešo nedēļu Alūksnē darbojas zupas virtuve, kur otrdienās un piektdienās ik reizi silta maltīte tiek nodrošināta vairāk nekā 200 cilvēkiem.
“Šobrīd zupas virtuves darbības laiks ir par stundu saīsināts - no pulksten 14.00 līdz 15.00, jo līdz šim zupas virtuves darbības dienās vislielākais apmeklētāju daudzums novērots tieši šajā laikā.  Izmaiņas būs arī zupas virtuves darba organizācijā. Sākotnēji zupu gatavoja sociālās aprūpes centrā „Alūksne”. Vērojot citu pašvaldību pieredzi, šobrīd atrasts ērtāks risinājums, kas šo procesu atvieglo – pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar SIA „Alta S” par zupas virtuves darbības nodrošināšanu,” stāsta zupas virtuves izveides darba grupas vadītāja Marina Ramane. Lai ievērotu dažādas higiēnas normas, ēdienu galvenokārt dala promnešanai klientu sarūpētajos traukos, tāpēc lūgums nākt ar saviem traukiem, jo uz vietas paēst var tie cilvēki, kam nav mājvietas. Arī iedzīvotājiem no pagastiem ir iespēja saņemt siltu zupu, ja viņi iepriekšminētajās dienās atrodas Alūksnē.

Komentāri 1

Jāāā...deputātus arī vajadzētu tikai divreiz nedēļa un vienreiz dienā barot ar siltu strēbekli, tad, varbūt, grūtībās nonākušo tautu sāktu saprast. Tauki arī atkristos.

pirms 10 gadiem, 2010.02.04 15:00

Vietējās ziņas