Mainās komiteju vadītāji 6

Alūksnes novads 

Domē mainīsies pastāvīgo komiteju vadītāji – Teritoriālo komiteju vairs nevadīs Elita Laiva (Tautas partija), bet gan Jānis Nīkrencis (Saskaņas centrs).

 Šo jautājumu deputāti skatīja apvienotajā Teritoriālās un Tautsaimniecības komitejas sēdē aprīlī. Deputāts Laimonis Sīpols pauda, ka viņš nesaredz E.Laivas “sliktumu” un J.Nīkrenča “labumu”, lai vajadzētu veikt šādas izmaiņas. “Es šādas rokādes saistu ar algu palielinājumu deputātiem – komiteju vadītājiem un vietu nodrošināšanu komitejās tiem deputātiem, kuri balsoja par pagastu vadītāju skaita samazināšanu un algu palielināšanu komiteju vadītājiem. Uzskatu, ka E.Laivai darbā ir lielāka pieredze un iespējas kā J.Nīkrencim,” saka L.Sīpols. J.Nīkrencis norāda – Teritoriālā komiteja E.Laivas vadībā neizstrādāja un neīstenoja teritoriālo reformu pagastos, tādēļ E.Laiva nevar vadīt minēto komiteju. “Mēs modeli izstrādājām un tagad to ir jāievieš, bet E.Laiva reformu neatbalstīja,” pamato J.Nīkrencis.

Komentāri 6

Vai Jāni Nīkrenci! Būtībā Tu esi sirsnīgs, labs civēks, bet kāds Tu paliec! Žēl.........

pirms 10 gadiem, 2010.04.23 07:46

Vai visu VARENO no komitejas (sociālās) nemainīs? Laiks būtu nomainīt, nudien!

pirms 10 gadiem, 2010.04.20 22:30

Tas gan fakts, ja paši sev var algas pielikt, kāpēc to nedarīt? Otreiz tāda iespēja diez vai būs.

pirms 10 gadiem, 2010.04.20 22:12

večiņa

Nīkrencim vairāk vajag, tāds kaulains ar piepunķotu bārdu, 2009.gadā nopelnīts maz, varbut atliks vairāk ,lai iegādātos skūšanas līdzekļus. Labi iefīrējās komiteju vadītājiem algas paceltas.

pirms 10 gadiem, 2010.04.20 19:16

sveiks

Laivas kundzei taču jau tā daudz darba par sekretāri strādājot.No 6 rītā lidz 12 vakarā sež un pieņem apmeklētāju tūkstošus un vēl paspēj par deputāti pastrādāt.Labi kad pusdienslaikā var ar opeli uz pilsētu pēc maizītes aizbraukt.A ko tas Nīkrencis nekā.Kaut vairāk tādu čaklu deputātu būtu.Žēl kad es nedzīvoju Zeltiņos .

pirms 10 gadiem, 2010.04.20 18:53

Vietējās ziņas