Malienā – interesantas nodarbības 3

Malienas Bērnu un ģimenes atbalsta centrā, kas atrodas Malienas pamatskolā, ar vērienu sākusies jaunā – rudens - sezona, aicinot ikvienu par brīvu apmeklēt dažādas nodarbības.

Centra darba organizatore Sandra Ābeltiņa norāda – arī rudenī centrā gaidīs gan pieaugušos, gan skolas vecuma bērnus, gan pirmsskolas mazuļus. “Pieaugušajiem būs sešas dažādas nodarbības. Pirmā nodarbība daiļdārzniecībā būs 8.septembrī pulksten 15.00, projektu rakstīšanā – 9.septembrī pulksten 15.00, bet pirmā nodarbība pašnodarbinātās personas darbības organizācijā bija jau 7.septembrī. Turpmāk šo visu nodarbību laiku pieskaņosim apmeklētāju vēlmēm. Savukārt vienu reizi nedēļā būs angļu valoda un datorzinības iesācējiem, kā arī rokdarbu radošā darbnīca, kam pirmā nodarbība bija jau 6.septembrī, bet interesentus laipni gaidām joprojām. Pēc šo nodarbību apmeklēšanas varēs saņemt arī apliecības,” stāsta S.Ābeltiņa.

Plašs piedāvājums ir skolas vecuma bērniem: sporta nodarbības, mūsdienu deja 5. līdz 9.klasei, angļu valoda 1. un 2.klasei, datorzinības 1. līdz 4.klasei, visiem vecumiem – kokapstrādes nodarbības, ārstnieciskā un koriģējošā vingrošana, nodarbības atpūtas istabā “Kabata”. Bet no pulksten 13.00 – psihologa lekcijas un nodarbības visiem interesentiem, rokdarbu radošā darbnīca 5. līdz 9.klasei. Savukārt pirmsskolas vecuma bērnus gaidīs angļu valodas, mūsdienu dejas nodarbībās un atpūtas istabā “Kabata”. S.Ābeltiņa uzsver, ka pieteikties uz nodarbībām var pa tālruni 26378738 vai elektroniski, rakstot e-pastu: “[email protected]”.

Komentāri 3

pokazuha

Tukša muca tāālu skan - tās ir Malienas aktivitātes.Parādi 2 pirkstiņus - un smiekli līdz grīdai!Bērnudārzs jau no Litaunieka laikiem. Nekas netiek novests līdz nopietnām, loģiskām beigām, tikai tāda pokazuhas līmeņa ļurināšana, kā " nometnes" , tā šie projekti.
Katru čurājienu avīzē jāuzraksta.

pirms 10 gadiem, 2010.09.10 17:38

Fufelim

Ja jau tu zini, ka 3 zilīši - tad jau esi viens no viņiem!

pirms 10 gadiem, 2010.09.09 20:24

fufelis

Vienreiz lai beidz tā Maliena plātīties ar savām figņām. Atnāk 3 zilīši un spēlē novusu...
Kur var grūst ar "V'erienu" naudu fufelī...

pirms 10 gadiem, 2010.09.09 15:38

Vietējās ziņas