Malienas pagasta pirmsskolas izglītības iestāde “Mazputniņš” - 25

Malienas pagasta pirmsskolas izglītības iestāde “Mazputniņš” atskatās uz savas darbības 25 gadiem. Par godu tam 5.decembrī svinēs dzimšanas dienu un ciemos aicina visus, kas šajā dienā vēlas būt kopā ar bērnudārza kolektīvu.

“Ir aizritējuši pilni 10 mācību gadi speciālās pirmsskolas izglītības iestādes “Mazputniņš” darbā un šoziem, 14.decembrī, kalendāru lapas rādīs datumu, kad pirms 25 gadiem toreizējā kolhozā “Maliena” darbu sāka bērnudārzs “Mazputniņš”,” saka iestādes vadītāja Ieviņa Āboltiņa.


Viņa uzsver, ka jubilejas svinības sadalītas trijās daļās, lai organizētu apmeklētāju plūsmu un katrs viesis varētu izvēlēties sev tīkamāko.


“Pirmajā daļā “Satikšanās prieks” paredzēta viesu reģistrācija, iestādes apskatīšana, nodarbības bērnības gaumē, prezentācija “Mazputniņš mūsdienās” un kavēšanās atmiņās. Priecāsimies būt kopā ar bijušajiem audzēkņiem laikā no pulksten 9.00 līdz 12.00. Otrajā daļā “Paldies vecākiem!” pulksten 14.30 bērni iepriecinās vecākus ar svētku koncertu. Savukārt trešajā daļā “Tā aizrit dienas”, kas sāksies pulksten 19.00, iestādes zālē tiksies lūgtie viesi un bijušie darbinieki,” stāsta I.Āboltiņa.


Visi interesenti aicināti iepriekš pieteikties līdz 3.decembrim pa tālruņiem 64354314 vai 26327526.


Vietējās ziņas