Mālupē vēlas uzlabot sociālos pakalpojumus

Mālupes pagasta sociālā centra “Māras” siltināšanai Alūksnes novada dome piešķīra 2500 latus. Par darbu izpildi ir slēgts līgums ar SIA “Rihson”, kura strādnieki drīzumā pabeigs ēkas piebūves siltināšanu.

“Siltināt bija vajadzīgs tāpēc, ka citādi ierīkotajam ūdensvadam un kanalizācijai nav nozīmes, jo ziemā ūdensvads aizsala. Līdz ar to nebija iespējams ne mazgāties dušā, ne arī mazgāt veļu automātiskajā veļasmašīnā. Protams, ir svarīgi, lai arī uzgaidāmā telpa pirms mazgāšanās telpas būtu silta. Lai gan līgumā siltināšanu ir paredzēts beigt līdz decembrim, viss tiks paveikts ātrāk,” stāsta Mālupes un Liepnas pagasta pārvaldes vadītāja Iveta Priede.

Labiekārto piebūves telpas

Pērn konkursā “Sprīdis labākai dzīvei” tika saņemts finansējums projektam, kas deva iespēju sociālajam centram iegādāties aprīkojumu mazgāšanās telpai: īpašu izlietni un balstus invalīdiem, dušas kabīni, elektrisko boileru un automātisko veļasmašīnu. Lai pagasta maznodrošinātie iedzīvotāji varētu mazgāties arī ziemā, tagad piebūvei tiek siltināti pamati un sienas.

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 4.oktobra numurā.

Vietējās ziņas