Mālupes pagastā, Pededzē, atrod automašīnu un vadītāja līķi 3

4.jūnijā pulksten 11:31 policijā tika saņemta informācija no kāda garāmbraucoša autovadītāja, ka  Mālupes pagastā, Pededzes upē, atrodas avarējusi automašīna. Izbraucot uz notikuma vietu, policija konstatēja, ka upē atrodas automašīna "Audi 100", taču tajā nav cilvēku.

Automašīna ar glābēju palīdzību tika izvilta no ūdens. Pārmeklējot upes gultni, apmēram 30 metrus no vietas, kur atradās automašīna, tika atrasts 1981.gadā dzimušā automašīnas vadītāja līķis, kurš, iespējams, gājis bojā, mēģinot izglābties.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess un tiek skaidroti notikuma apstākļi. Procesa ietvaros nozīmētas ekspertīzes.

Komentāri 3

Ieviņa Āboltiņa

Ne no kāda garāmbraucoša autovadītāja policija informāciju par avarējušo automašīnu nesaņēma. Visas ziņas glābšanas dienestam sniedza bojā gājušā brālis.
Paldies Mālupes cilvēkiem, kas paziņoja brālim par notikušo, izcēla avarējušo auto no upes. Paldies glābējiem par darbu. Paldies ūdenslīdējiem, kuri uz Mālupi atbrauca no Valmieras, jo, kā izrādās, Alūksnē ūdenslīdēju nav.
Paldies personīgi VUGD Alūksnes daļas komandierim Igoram Dovganam par atbalstu un notikušā izskaidrošanu piederīgajiem, kas palīdzēja saprast, kāpēc tā ir noticis.

pirms 6 gadiem, 2014.06.06 12:49

nu

Policijai varbūt ziņoja kāds, kas brauca garām. Glābšanas dienests ir cits dienests.

pirms 6 gadiem, 2014.06.06 13:08

Ansis

Vecākie Mālupes iedzīvotāji atceras vairākus gadījumus Pededzes upē šajā vietā, tāda nelāga vieta peldētājiem, un šoreiz arī autobraucējam!

pirms 6 gadiem, 2014.06.06 19:43

Vietējās ziņas