"Mežiniekos" pabeigta mājiņu uzstādīšana

Jau šonedēļ Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi varēs izmēģināt rajona biatlona un slēpošanas bāzē „Mežinieki” uzstādītās mājiņas, ko paredzēts izmantot kā ģērbtuvi un inventāra sagatavošanas vietu treniņu laikā.

Jāatgādina, ka darbi pie mājiņu uzstādīšanas aizsākās novembra sākumā, šos darbus veicot SIA „Deiwoss”, bet finansējot – SIA „Ziemeļvidzemes olimpiskajam centram”. Lai gan darbi pabeigti jau novembra vidū, to noslēgums tika atzīmēts pagājušās nedēļas ceturtdienā, mājiņu atklāšanā klātesot gan vietējo un kaimiņrajona Gulbenes pašvaldību pārstāvjiem, gan viesiem no Latvijas Olimpiskās komitejas puses.

Priecē sadarbība

„Ir liels prieks pēc vairāku gadu pārtraukuma redzēt mūsu olimpiskā centra darbībā reālu varējumu,” savā atklāšanas runā norāda Alūksnes rajona sporta apvienības „Alūksne” vadītājs Vilnis Veļķeris, informējot, ka bez divām uzstādītajām mājiņām saņemti arī 20 no Somijas vesti paklājiņi un sakārtota mērķa līnija. No Latvijas Biatlona federācijas puses savukārt iegūti iztrūkstošie septiņi mērķi šautuvē, kas V.Veļķerim, runājot par jauno sezonu, liek apgalvot – mēs esam gatavi. Tiesa, kā norāda SIA „Ziemeļvidzemes olimpiskā centra” valdes priekšsēdētājs Druvis Tomsons, papildus darbus bijis iespējams veikt, pateicoties SIA „Deiwoss” praktiskajam piedāvājumam, kura dēļ visa mājiņu uzstādīšanai paredzētā summa nav iztērēta.

Viss atkarīgs no pašiem

Veiksmīgo sadarbību ar minēto uzņēmumu uzsvēra arī Alūksnes rajona padomes priekšsēdētājs Laimonis Sīpols. Paužot cerības par sadarbības turpinājumu ar SIA „Ziemeļvidzemes centrs”, viņš atzīmē rajona padomes uzsākto projektu sadarbībā ar Hānjas pašvaldību Igaunijā, ar kura starpniecību tiks iegādāti divi sniega lielgabali, kā arī izstrādāts rajona biatlona un slēpošanas bāzes tehniskais projekts. Vietējo pašvaldību iniciatīva un vēlme darboties esot viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem, lai kaut kas notiktu, tāpat arī cilvēkiem, kas gatavi ziedot sevi sporta lietām, uzsver Latvijas Olimpiskās komitejas programmu vadītājs Andris Lupiks, apliecinot teikto ar piemēriem Cēsu un Madonas pusē.

Vietējās ziņas