“Mežiniekos” top mājiņas sportistiem

Šonedēļ rajona biatlona un slēpošanas bāzē „Mežinieki” uzsākta divu mājiņu uzstādīšana, ko Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi varēs izmantot kā ģērbtuvi un inventāra sagatavošanas vietu treniņu laikā.

Mājiņu uzstādīšanu finansē SIA „Ziemeļvidzemes olimpiskais centrs”, kura valdes loceklis Vilnis Veļķeris norāda – tās domātas pašreizējo biatlona un slēpošanas bāzes ģērbtuvju aizstāšanai, kas savu laiku jau nokalpojušas. Viņš informē, ka mājiņu uzstādīšana izmaksās gandrīz deviņus tūkstošus latus. Tas esot kā turpinājums SIA „Ziemeļvidzemes olimpiskais centrs” iepriekšējam ieguldījumam ziemas sporta veidu attīstībā Alūksnē, kad pirms dažiem gadiem uzklāts asfalta segums rollerslēpošanai.

Darbu vadītājs Mārtiņš Rencis no SIA „Deiwoss” atklāj, ka mājiņu uzstādīšana tiek veikta, izmantojot saliekamās koka konstrukcijas. Katra no tām būs 21,6 kvadrātmetrus liela. kur iekšējo iekārtojumu veidos četri soli un pakaramie. Pēc mājiņu uzstādīšanas paredzēts ievilkt elektroinstalāciju, kas ļaus ierīkot apgaismojumu un pieslēgt elektriskos sildītājus. M.Rencis stāsta, ka mājiņu uzstādīšanu bijis plānots veikt agrāk, taču darbi aizkavējušies nepietiekamās grants dēļ – projektā noteiktas trīs kravas grants, taču purvainās vietas dēļ to vajadzējis vismaz trīs reizes vairāk. Darbu vadītājs norāda, ka pilnībā mājiņu uzstādīšanu jāpabeidz līdz nākamās nedēļas beigās.

Vietējās ziņas