Modernizē siltumapgādi 6

Ar katru rudens dienu laiks kļūst vēsāks. Tāpēc Jaunlaicenes pagasta centra daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji ar nepacietību gaida, kad tiks pabeigta siltumapgādes infrastruktūras modernizācija. Lai gan SIA “Infrateh” strādnieki darbu nepārtrauc arī brīvdienās, darāmā vēl ir daudz.

“Pašlaik dzīvokļos ir vēss, tāpēc nemājīgi. Tas, protams, nav patīkami, taču ir jāpaciešas. Ir cilvēki, kuri izturas saprotoši. Taču citi izsaka neapmierinātību, ka istabās ir auksts un mitrs. Pamatskolas ēka gan tiek kurināta, jo tai ir atsevišķa kurtuve. Kamēr vēl var, tikmēr gādājam, lai bērniem būtu silti. Taču drīz būs tikai viena katlumāja pie daudzdzīvokļu mājām, kuru šobrīd rekonstruē,” stāsta pagasta pārvaldes saimniecības daļas vadītāja Judīte Kaktiņa.

Jaunlaicenes, Veclaicenes un Ziemera pagasta pārvaldes vadītāja Iveta Vārtukapteine informē, ka visi sagatavošanās darbi ir pabeigti, lai savienotu daudzdzīvokļu mājas un skolu vienā apkures tīklā. Viņa norāda, ka tas ļaus uzlabot un modernizēt siltumapgādi.

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 1.oktobra numurā.

Komentāri 6

iebraucējs

Strādniekam uz darba abģērba izskatās citāds uzraksts, katrā gadijumā ne Infrateh!

pirms 9 gadiem, 2011.08.13 00:28

SIA Infrateh ir būvējusi firmai SIA GEB , kura reģistrēta Helēnas ielā 52 (kam pieder tā māja?), un kurai kopīgi personāži ar atpūtas kompleksu Ziemeri (tā rāda Google).
Vai tikai mūsu uzņēmēju partija tiešām negādā darbu saviem čomiem ?....

pirms 10 gadiem, 2010.10.02 16:00

Runā ka tā pati firma celšot arī deputāta Zariņa dzīvojamo maāju. Varbūt gaidīja kad deputāti sakārtos savus papīrus, lai celtniekiem nav divreiz jābraukā šurpu turpu uz Rīgu. Pie vieniem darbiem arī katlu māju var uzcelt. Kaut kāda interesanta sakritība.

pirms 10 gadiem, 2010.10.02 14:20

sasha

kaa parasti, vesaraa nekaadi darbi netika veikti.
apkures sezona saakusies, tad arii sasparojusies ar apkures katliem

pirms 10 gadiem, 2010.10.01 20:37

Vietējās ziņas