Nākamajā nedēļā kļūs nedaudz vēsāks

Nākamās nedēļas sākumā saule gaisu sasildīs līdz plus 8 grādiem, taču uz nedēļas otro pusi kļūs nedaudz vēsāks, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Šodien pāri Latvijai virzīsies atmosfēras frontes, tāpēc daudzviet līs, bet naktī uz svētdienu nokrišņi gaidāmi tikai austrumu rajonos - galvenokārt lietus, bet vietām arī slapjš sniegs. Dienā termometra stabiņš pakāpsies līdz plus 3, plus 8 grādu atzīmei.

Nākamās nedēļas sākumā pastiprināsies anticiklona ietekme, tāpēc nokrišņi mitēsies un starp mākoņiem uzspīdēs saule. Vējš iegriezīsies no dienvidaustrumiem, nesot vēsāku gaisu, taču saules ietekmē maksimālā gaisa temperatūra būs plus 3, plus 8 grādu robežās. Naktīs gaidāms neliels sals no 0 līdz mīnus 3 grādiem.

Nedēļas vidū Latvijai pietuvosies zema spiediena ieplaka, tāpēc debesis pakāpeniski aizklās mākoņi un vietām ir gaidāms lietus un slapjš sniegs. Bet ceturtdienas naktī vietām būs arī sniegs. Gaisa temperatūra būs par pāris grādiem zemāka nekā nedēļas sākumā.

Vietējās ziņas